dr Anna Ewa Wątur

Pani doktor jest najlepsza w rykach.Zawsze pomoze moim chłopakom już od 7 lat nigdy sie nie pomyliła

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem zawsze pomaga naszej córce w chorobie i nie tylko. Lekarz z powołaniem. polecam wszytkim.

Lekarz naprawdę bardzo dobry. Przejmuje sie losem małego pacjenta.

Lekarz naprawdę bardzo dobry. Przejmuje sie losem małego pacjenta.

Pediatra,któremu mogę zaufać.Już od 8 lat mogę liczyć na panią doktor,nigdy nie pomyliła się z diagnozą chorób moich dzieci.Każdy przypadek traktuje indywidualnie(w przeciwieństwie to niektórych innych lekarzy,z którymi miałam do czynienia)

Pani Doktor jest moim zdaniem najlepszym lekarzem pediatrą jakim Ryki mogą się poszczycić. Zawsze gotowa pomóc, życzliwa, wytłumaczy wszystko sama nawet nie trzeba jej o to prosić. Od samego początku chodzimy na wizyty z naszym synkiem gdy zachodzi taka potrzeba i zawsze jest ok (zawsze mu pomoże).

Pani doktor była pierwszym lekarzem mojego dziecka i najlepszym! Niestety musieliśmy sie przeprowadzić. Wspaniały człowiek, ma swietny kontakt z dziećmi, kompetemtny lekarz, tłumaczy rodzicom i umawia się z nimi, co do leczenia:) Moja córcia ją uwielbia do dziś!Dziękujemy Pani doktor za czujność!Z całego serca polecam!