lek. med. Anna Fabijańska

Audiolog, Otolaryngolog

Panią doktor Annę Fabijańską spotkałem w bardzo trudnym dla mnie momencie i właśnie dzięki Jej najwyższej klasy profesjonalizmowi udało mi się przetrwać i wrócić do formy. Miałem napadowe utraty równowagi połączone z szumem usznym (i nadwrażliwością) nie do zniesienia. Moje szczęście polegało na tym, że pani Doktor jest specjalistką w tej dziedzinie. Pani Doktor skupia się na szczegółach i w bardzo klarowny sposób wyjaśnia mechanizm choroby i jest przy tym wyjątkowo ciepłą osobą. Muszę przyznać, że w dużej mierze to właśnie pani Doktor Fabijańska przywróciła mi wiarę w to, że ...

Muszę przyznać, że w dużej mierze to właśnie pani Doktor Fabijańska przywróciła mi wiarę w to, że będę mógł jeszcze normalnie funkcjonować.
Z czystym sumieniem, polecam świetnego fachowca.

Za miesiąc mój 6 latek ma operację migdałków, ale przy takiej obsadzie medycznej, nie mam obaw, jestem spokojna.Mama Maćka

Trafnie zdiagnozowała moje dolegliwości i pomogła zaordynowanym leczeniem. Polecam Jej osobę wszystkim potrzebującym pomocy.

Dzięki Pani dr Fabijańskiej zacząłem normalnie funkcjonować, a wszyscy dotychczasowi lekarze mówili mi, że już się nic nie da zrobić. Jestem Jej dozgonnie wdzięczny. Andrzej Wróblewski

To wielka przyjemność móc mówić o lekarzu w samych superlatywach Miałam szczęście,że trafiłam do takiego wspaniałego lekarza, jakim jest dr Fabijańska. Jest przede wszystkim profesjonalna, wnikliwie słucha pacjenta, wyjaśnia objawy choroby, tłumaczy na czym polega leczenie a przy tym jest ciepła, miła i życzliwa. Sama świadomość, że jestem pod Jej opieką daje mi poczucie bezpieczeństwa. Postrzegam dr Fabijańską jako dobrego specjalistę i zarazem lekarza z powołania. Kiedy przed laty zgłosiłam się do dr Fabijańskiej, byłam zagubiona i zdezorientowana. Nawet szelest gazety sprawiał mi ból. Po roku chodzenia do różnych specjalistów znalazł się wreszcie ktoś, kto mnie nie zbył,lecz pomógł. Dziś funkcjonuję nieporównywalnie lepiej. Trudno oprzeć się wrażeniu, że byłam i jestem pod opieką lekarza, którego pasjonuje dziedzina, w której się specjalizuje. Naprawdę polecam tak kompetentną osobę.

pani Anna Fabijańska jest moim ulubionym otolaryngologiem. Robi bardzo dobre wrażenie, dzięki czemu w gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Do nikogo innego w życiu nie pójdę!

kompetentna, kontretna, busząca zaufanie, miła, wyleczyła nsze dziecko, któremu groziła operacja, a inni lekarze rozkładali ręce, polecamy!!!

kompetentna, konkretna, budząca zaufanie, o dużej kulturze osobistej, wyleczyła nasze dziecko, któremu groziła operacja, a inni lekarze tylko rozkładali ręce, polecamy!