dr Anna Felis-Giemza

Reumatolog

Bardzo rzetelny i życzliwy lekarz. Prawdziwa klasa. Pani doktor bardzo mi pomogła - zrobiła znacznie więcej, niż wymagała tego sama powinność.

Bardzo kompetentna, życzliwa, pomocna to tylko niektóre określenia, które pasują do Pani Doktor. To naprawdę lekarz z powołania, którego mogę z całą odpowiedzialnością polecić każdemu.

Zupełnie nie rozumiem jak ktoś tutaj na forum może napisać, że ten lekarz nastawiony jest na pieniądze, kochani na reumatyzm choruje tysiące ludzi im pacjentów nie zabraknie, nie ten to będzie inny, więc nie wierze w to że lekarka jest nastawiona na pieniądze, totalna bzdura, poza tym świetnym jest lekarzem z dużą wiedzą, wysoką kulturą osobistą i co najważniejsze wspaniałym człowiekiem, każdemu choremu życzę takiego lekarza:)powodzenia Pani Dr:)

bardzo dobry lekarz dokładnie analizuje badania i zastanawia się nad doborem leczenia

wizyta całkowicie bez sensu... pani dr jest miła, ale wizyta kompletnie nic nie wniosła. lekarka nastawiona na kolejną wizytę, no bo prywatnie, leki wypisuje na krótko żeby wizyty były częstsze. gdyby jeszcze z nich coś wynikało...zdawkowe informacje, żadnego planu działania, żadnych badań, byle dać receptę i namowic na kolejną wizytę. bardzo przykra niespodzianka, spodziewałam się profesjonalnego podejścia. nie wiem kto wymyśla takie dobre opinie jak ponizej.

Świetny lekarz. Wreszcie ktoś się mną zajął. Inni tylko kasę chcą ale zero zaangażowania w znalezienie problemu.

Nigdy nie spotkałam się z tak wspaniałym człowiekiem. Kobieta o wielkim sercu. Wysoka kultura osobista, wyczucie i co najważniejsze ogromna wiedza. Nie tylko w zakresie reumatologii. Bardzo ambitna, zawsze pomocna, w dzisiejszych czasach bardzo rzadko można spotkać takiego lekarza. Bardzo serdecznie polecam Panią doktor. I tak na koniec dodam iż zawsze wygląda bardzo elegancko, kobieco, aż milo popatrzeć.

Miła, sympatyczna, wie co robi, konkrety się liczą. Bardzo jej zależy na pacjentach, to widać. :) jeden z najlepszych lekarzy, jakiego może sobie wymarzyć pacjent.Sama dopilnowuje badań, wyników, cierpliwa. I przy tym wszystkim ma czas i ochotę by pożartować:)

Nic dodać, nic ująć do oceny. Jeszcze powinno być kryterium "cierpliwość", też byłaby nota 5.

Fantastyczna osoba i bardzo kompetentny lekarz. To rzadkość, a Pani Doktor łączy w sobie te dwie cechy. Bardzo dba o podniesienie komfortu życia pacjenta. Poświęca każdemu wystarczającą ilość czasu. Jest przy tym bardzo miła i posiada olbrzymią wiedzę.