lekarz Anna Ferenc-Gruszka

Neurolog

2,7
2,6

Dramat. Dramat. I jeszcze raz dramat. Pani całą wizytę przepisywała opis badania ręcznie na komputer (mogła zeskanować dokument, bo ma skaner). Na pytanie dotyczące tętniaka powiedziała, że niech idę prywatnie i nawet nie odpaliła płyty ze zdjęciami tomografu. Zero zaangażowania, zero wiedzy do przekazania, nadąsanie i brak chęci do wykonywania zawodu. Przykre doświadczenie i szczerze NIE POLECAM!

Jestem po badaniu u Pani doktor .Badała mnie jako biegły sądowy w sprawie odwołania od decyzji ZUS w sprawie odmowy świadczenia rentowego. Jestem po operacji kręgosłupa i wg biegłego profesora neurochirurgii wymagam dalszego leczenia operacyjnego. Niestety Pani"doktor" podważa opinie specjalisty neurochirurgia i stwierdziła brak naruszenia sprawności organizmu. Widocznie Pani biegła sądowa ma inne pojęcie na temat chorób zwyrodnieniowych i dysfunkcji organizmu z tym związanych. Jeśli badanie neurologa ma polegać na stwierdzeniu że kończymy mam równe a tułów symetryczny to jestem zdrów jak ryba,a reszta to wymysł mojej wyobraźni. No cóż ...

Widocznie Pani biegła sądowa ma inne pojęcie na temat chorób zwyrodnieniowych i dysfunkcji organizmu z tym związanych. Jeśli badanie neurologa ma polegać na stwierdzeniu że kończymy mam równe a tułów symetryczny to jestem zdrów jak ryba,a reszta to wymysł mojej wyobraźni. No cóż jaki sąd tacy biegli.
Życzę Pani Doktor zdrowia!!!! skoro innym odbiera możliwość powrotu do niego.

Życzył bym zarówno sobie jak również innym pacjentom takie podejścia od innych lekarzy.

nie polecam .jestem bardzo rozczarowany wizytą u pani doktor

nie polecam .jestem bardzo rozczarowany wizytą u pani doktor

Jak dla mnie bardzo fachowa, konkretna i nie mogę nic zarzucić. Jak ktoś chce życiorys opowiedzieć w 10 min. to na pewno będzie zawsze niezadowolony, ale mi pani doktor udzieliła pomocy na konkretny problem, z którym inni lekarze nie mogli sobie poradzić. Polecam!!!

Jesli chodzi dr Gruszke zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani niekompetentna pacjenta trktuje instrumentalnie zero zaangażowania tylko nie do tej pani!!!!!!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!! Pani "DOKTOR", pełni również rolę biegłego sądowego - pomimo stwierdzonych zmian zwyrodnieniowo - dyskopatycznych w odcinkach kregosłupa szyjnego, piersiowego oraz lędźwiowo- krzyżowego ( wypadek w pracy), potwierdzonych wynikami rezonansu magnetycznego, pomimo tego, że spesjalistyczne opinie wykazują zniekształcenie kręgosłupa, rwę kulszową, stwierdzono rwę barkową obustronną, uszkodzenie nerwów obwodowych ( wyniki MRI uciski na rdzeń kręgowy i worek oponowy) - to wszystko powoduje lekką dysfunkcję kręgosłupa. w opinii użyto określenia " w trakcie badania znaczne dodatki czynnościowe", co znaczy, że osoba badana udawała. Według Pani "SPECJALISTKI' z dziedziny neurologii, jako ...

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!
Według Pani "SPECJALISTKI' z dziedziny neurologii, jako osoba fizyczna mogę podjąć pracę na otwartym rynku pracy - murarz.

Jak dla mnie super lekarz. Rzadko się spotyka lekarzy z powołaniem. Moja pierwsza wizyta trwała prawie 50 minut. Oglądała przywiezione wyniki i prześwietlenie kręgosłupa. Dla piszących wcześniej na RTG widać zwyrodnienia kręgosłupa. Po przebadaniu wysłała na tomografię aby nie podawać pochopnej diagnozy. Cieszę się że nie trzeba czekać miesięcy aby się do niej dostać, ale widzę po komentarzach niektórych że Polakowi nigdy nie dogodzisz... Pozdrawiam i polecam Panią doktor

Wizyta z NFZ. Od miesiąca nie moge normalnie funkcjonowac, bo bolą mnie plecy i promieniuje do uda. Schylić się to cierpienie. Hmm. Lekarz stwierdził, że wszystkie objawy neurologiczne mam w porządku i wysłał mnie spowrotem do rodzinnego po skierowanie na RTG i ze skierowaniem spowrotem do neurologa... To jakaś paranoja. Jakie schorzenie w obrębie kregosłupa lędźwiowo-krzyżowego związane z dyskiem zostanie wykazane na RTG? Odpowiedź: żadne. Dysku nie widac na RTG. Dla mnie szkoda czasu. Nie chcę się leczyć sam i idąc do specjalisty szukam diagnozy, a nie odbebnienia czasu i rad w stylu jakie mięśnie ćwiczyć, by wzmocnic kręgosłup.
Odradzam!

Wizyta, pomimo, że prywatna, krótka, miałam wrażenie, że zajmuję lekarzowi cenny czas!