dr Anna Figarska-Wancerz

Laryngolog

Zainteresowana pacjentem, rzeczowa, sympatyczna. Z wiztyty nie wyjdziesz po "jedniej minucie". Rozmawia z pacjentem. Jeśli szukasz dobrego laryngologa to polecam Panią Doktor.

Jestem na razie po pierwszej wizycie u Pani doktor i wrażenia mam pozytywne. Miła, uprzejma, o wszystko wypyta, wytłumaczy. Czy diagnoza trafna? To się okaże. Ale miałam odczucie, ze dr Anna jest przede wszystkim zainteresowana pacjentem i jego problemem.

Niemila i nieuprzejma to delikatnie powiedziane, tuz na wejsciu do gabinetu krzyczy na pacjenta, a najgorsze ze nie potrafi rozpoznac choroby!!! Zle leczenie! Komunikacja miedzyludzka dla tej chamskiej osoby to jakis kosmos, nie udziel infornacji i krzykiem reaguje na jakiekolwiek pytania pacjenta! Omijajcie ja z daleka!

Polecam Panią doktor, bardzo pomogła mi poradzić sobie z chorobą. Po wielu nieudanych próbach wyleczenia się u innych lekarzy, w końcu trafiłam na kompetentną, konkretną osobę.

Sympatyczna, kompetentna, poświęca dużo czasu pacjentowi,ma bardzo dobre podejście do dzieci

Niby laryngolog a na zapaleniu zatok się nie poznał. Odradzam, dużo zamieszania i gadania o niczym a mało konkretów.

Świetna lekarka. Bardzo pomaga mi w moich problemach z gardłem. Poświęca dużo czasu pacjentom. Stawia trafną diagnozę i skutecznie leczy. Bardzo polecam

Lekarz z powołania, bardzo sympatyczna i uprzejma, poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi. Z rozpoznaniem choroby trafia w 10. Zalecana kuracja zawsze jest trafna i skuteczna. Każdemu mogę z czystym sumieniem polecić dr. Figarską-Wancerz jako znakomitego fachowca i lekarza, który bardzo serdecznie podchodzi do wszystkich pacjentów