lekarz Anna Foniok-Lipska

Postanowiłam wpisać opinię, bo p. Lipska przyjmuje w BCM w ramach NFZ. Byłam na wizycie w związku z infekcją intymną. Obawiałam się po kilku negatywnych opiniach, co to będzie. Lekarka jest w porządku - nie odczuwałam ani dyskomfortu związanego z badaniem ani w związku z kontaktem z panią. A uwierzcie mi, nie lubię chodzić do lekarzy. Także jak komuś potrzebna doraźna wizyta w dość szybkim terminie to nie ma się co obawiać. Z racji tego, że to mój pierwszy kontakt i okazało się, że wszystko jest ok to nie mam ...

Postanowiłam wpisać opinię, bo p. Lipska przyjmuje w BCM w ramach NFZ.

Z racji tego, że to mój pierwszy kontakt i okazało się, że wszystko jest ok to nie mam pełnej oceny, ale gdy będę potrzebować, zapiszę się bez obaw ponownie.

Ja również bardzo polecam .Pani doktor prowadziła mi ciążę 13 lat temu i od tamtego czasu chodzę regularnie tylko do Pani dr Lipskiej ,jestem bardzo zadowolona ,nie mam żadnych zastrzeżeń ,Pani doktor zawsze podchodzi kompetentnie i rzetelnie do swojej pracy ,każdorazowo badanie jest delikatne i bezbolesne.

Przyszłam do Pani z jedną sprawą, na którą myślałam, że dostałam lek, ale jak się okazało, ów lek był na przypadłość którą Pani Doktor zauważyła, ale zapomniała mnie na wizycie o niej poinformować. Wyszłam z tym samym problemem z którym przyszłam - bez rozwiązania. Cytologia bardzo bolesna, Pani nieprzyjemna i wiecznie sfrustrowana, na pytania odpowiada wymijająco i ogólnikowo. Nie tłumaczy problemu, chce jak najszybciej skończyć wizytę. Bardzo ale to bardzo nie polecam

Pani doktor o wielkim doświadczeniu, dlaczego chce, żeby postrzegać ją jako nieprzystępną, pozbawioną empatii kobietę? Dobry lekarz powinien kojarzyć się z dobrym człowiekiem, z tym drugim dobry pani doktor ma poważne kłopoty.

bardzo bolesne badanie, miała wrażenie, że chciała zrobić co ma zrobić i się mnie pozbyć. Sprzęt stary, co tylko świadczy jak u nas działa NFZ-- widocznie chcąc dbać o zdrowie trzeba sobie zapłacić prywatnie. Porażka !!!

Doktor w gabinecie w BCM nie posiada zadnego sprzetu. Najwyrazniej ma w sobie cos z szamanki i potrafi golym okiem ocenic stan pacjentki. Szorstka w obyciu (mialam wrazenie, ze rekawiczka byla uszyta ze zgrzebnego worka) jest idealnym obrazkiem minionej epoki. Zdecydowanie nie polecam.

Pani doktor prowadziła 2 moje ciąże , w tym jedna była bardzo trudna. Gdyby nie jej racjonalne podejscie do sprawy pewnie bym zwariowała, a tak trzymała mnie w ryzach. Polecam, lekarz bardzo kompetetny, a na pogaduszki to do cioci na imeniny :)

Pierwszy raz poszlam na wizyte do ginekologa i byla nia P.Lipska na dzien dobry uslyszalam ze mam sie spieszyc itp. kazala mi przejsc do pokoju obok i sie rozebrac Pani doktor nie uprzejmie powiedziala ze mam sie szybciej rozbierac bo nie ma czasu !

Nie wymagam, żeby lekarz był towarzyski i nie mam co do tego uwag. Po raz pierwsz a byłam już kika razy u ginekologa muszę stwierdić, że badanie a własciwie pobranie materiału na badanie cytologi było bardzo bolesne. Po wizycie krwawiła jeszcze dwa dni a w dzień badania nie mogłam siedzieć. Po wizycie Pani doktor nic nim nie powiedziała, tylko tak od niechcenia zobaczymy jak będą wyniki nie zrobiła też USG. Wyszłam głupsza niż weszłam. Nie polecam więcej tam nie pójde.

Nie wymagam, żeby lekarz był towarzyski i nie mam co do tego uwag.

Po raz pierwszy byłam u pani doktor. Strasznie się denerwowałam gdyż była to moja pierwsza wizyta i byłam dziewicą. Nie okazała ani trochę wsparcia, zamiast rozluźnić atmosferę,uśmiechnąć się była bardzo oschła i nie miła. Wiedzę ma dużą, ale nastawienie kiepskie.

Wiedzę ma dużą, ale nastawienie kiepskie.