2,7

Zdecydowanie polecam Panią Doktor, głównie ze względu na fachowe podejście. Wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. Krótki czas oczekiwania i niska cena to dodatkowe atuty. Już jestem zapisany na kolejną wizytę. Naprawdę warto.

Absolutnie nie polecam! Pani chyba nigdy nie pracowała z dziećmi. Przy umawianiu wizyty prosiłam o dr Janus informując, że to pierwsza wizyta mojej dwulatki u stomatologa. Usłyszałam, że dr nie ma terminów ale dr Gałązka z pewnością sobie poradzi... Już od wejścia zero kontaktu z dzieckiem, a córka nie należy do strachliwych. 3 panie za fotelem rozmawiające ze sobą, po czym córka, przypominam 2-latka usłyszała od 4 pani - p. dr "siadaj na fotel". Usiadłam z nią, próbowałam zagadać wyświetlaną bajką, jednak po pewnym czasie szanowna p. doktor stwierdziła, że wyłączy bajkę bo córka za bardzo się na niej skupia. Kolejno usłyszałyśmy "otwórz buzię bo dzieci będą się śmiały jak nie pokażesz ząbków"!!!! Tak - dokładnie tak powiedziała. Już wtedy powinnam wstać i wyjść, ale cierpliwie czekałam i liczyłam, że dr się wysili. Gdy p. doktor dowiedziała się, że czeka kolejny pacjent zaczęła "otwórz buzię bo już dziewczynka czeka, szybciutko", "otwórz buzię bo będziesz musiała drugi raz przyjść". Straszenie?!Wyśmiewanie?! Taka osoba nie powinna być dopuszczona do pracy z dziećmi!!!
Nie muszę pisać, że córka ząbków nie pokazała, a panie za posiedzenie na fotelu policzyły 20 zł.

Byłam u Pani doktor na leczeniu kanałowym, zakończyło się tylko na dwóch wizytach - zatruciu zęba i zmianie opatrunku. Na wypełnienie kanałów zmieniłam już gabinet. Generalnie większość pacjentów odczuwa strach przed dentystą a jeżeli lekarz jest niecierpliwy, nieuprzejmy, przekręca oczami i nie wierzy , że boli a dodatkowo płaci kosmiczne ceny to na prawdę nie zachęca to w ogóle to leczenia. Więcej nie pójdę ani do Pani doktor ani do gabinetu w którym przyjmuje. Pozostaje mi wierzyć i mieć nadzieję, że chociaż podejście do dzieci jest 100 razy lepsze.

Byłam u Pani doktor w przychodni Famildent i nigdy więcej nie pójdę i nikomu nie polecę! Pani znieczulała mnie komputerowo, nowocześnie, a znieczulenie ani trochę nie działało :( dokładane było ze trzy razy a ja wszystko czułam, ból był nieziemski bo to było leczenie kanałowe. Dodam, że Pani doktor nie wierzyła, że znieczulenie nie działa i była bardzo nieuprzejma. Koszt leczenia też zwalił mnie z nóg, nigdy więcej! Zdecydowanie nie polecam

co tu pisać , dziecko było bardzo zadowolone z wizyty, co jest wręcz niemożliwe, a jednak u pani doktor nietrudno o taką reakcję

LEkarz bardzo dobry nic do zarzutu ! ! Ale Pani doktor troszę więcej cierpliwości dla małych pacjentów, wkońcu sama Pani sobie wybrała specjalizację.!! czyż nie?... Ale głowa do góry Pani doktor !! Proszę się nie zniechęcać tym komentarzem, potraktować go raczej jako dobrą radę . Bo ogólnie w gabinecie u Państwa jest bardzo miło !.. Pozdrawiam internauta i tatuś jednego z małych pacjentów.