lekarz Anna Gęborek

Reumatolog

Prawdziwy lekarz z powołania, więcej niż profesjonalizm. Nie liczy czasu poświęcanego pacjentowi. Nie znam drugiego lekarza z takim podejściem do pacjenta.

Lekarz z powołania. Nie spotkałam lepszego lekarza do tej pory. Zawsze myśli o tym co najlepsze dla pacjenta. Jak dla mnie 5/5

Jak dla mnie 5/5

Poważana i szanowana Pani Doktor. Miła, kompetentna i rzeczowa. Nie olewa pacjenta i poświęca tyle czasu na badania ile potrzeba. Wielki szacunek za działalność lekarską. Pozdrawiam

Poważana i szanowana Pani Doktor. Miła, kompetentna i rzeczowa.
Nie olewa pacjenta i poświęca tyle czasu na badania ile potrzeba.
Wielki szacunek za działalność lekarską.
Pozdrawiam

Więcej Takich lekarzy ,a służba zdrowia byłaby na pewno znacznie lepiej oceniana. Lekarz kompetentny ,uczynny ,potrafi rozwiać obawy dotyczące choroby i sposobu leczenia. Gorąco polecam/działam przeciw sobie bo więcej zadowolonych pacjentów to większe koleiki-ale trudno/.

Nie miła starsza pani...przepisała złe maści, zero optymizmu :(

Nie miła starsza pani...przepisała złe maści, zero optymizmu :(

Od 8 lat leczę się. Jest to wspaniała lekarz i dobry psycholog. Można porozmawiać nie tylko o sprawach zdrowotnych. Cierpliwie słucha. Jest dobrym fachowcem, miła, spokojna, uśmiechnięta. Obecnie ciężko dostać się na wizytę. Do końca 2009 roku nie ma już zapisów, ale jak się porozmawia osobiście to przyjmie.

Od 8 lat leczę się. Jest to wspaniała lekarz i dobry psycholog.
Można porozmawiać nie tylko o sprawach zdrowotnych. Cierpliwie
już zapisów, ale jak się porozmawia osobiście to przyjmie.