lekarz Anna Gimeła

Alergolog, Pediatra

To wspaniały lekarz. Moją córkę Anielkę postawiła na nogi. Zawsze trafiona diagnoza, trafione leki, porada przez telefon i nigdy nie odmówiła Pani Doktor wizyty. Mieszkamy ok 20 km od Pani Doktor i jestem spokojna bo zawsze mogę na Nią liczyć.

Wspaniały i wyrozumiały lekarz. Polecam rodzicom, których dzieci mają astmę oskrzelową. Pani doktor wyleczyła mojego syna. Teraz jest dobrze, nie choruje tak często jak wczesniej.

Chodzę do Pani doktor z dziećmi już od 5 lat, bardzo dużo chorują,diagnozy są trafione, nawet te podawane ptzrz telefon, bo moge w kazdej chwili zadzwonić i zapytać się o leki, powiedzieć o złym samopoczuciu dzieci. Najeździłąm się po wielu lekarzach, sama czytałam mnóstwo o lekach i chorobach u dzieci i uwazam,ze Pani Gimeła jest bardzo kompetentna i zna sie na tym co robi, pomaga nam bardzo, a że to kosztuje, no cóz nie każy może być lekarzem.Jeździmy średnio dwa razy w miesiącu 200km na wizytę, ale wtedy jestem naprawde pewna, że dzieci są doglądnięte i dobrze zdiagnozowane. I co jest ważne to pamięta o wsztstkich wcześniejszych chorobach, podawanych lekach i zna dzieci, co też ułatwia odpowiednie leczenie.

Nie wiem, czy państwo zauważyliście, ale jest pewna prawidłowość w tych komentarzach... Otóż osoby, które wystawiają pozytywne komentarze o pani doktor zwykle byli na wizycie prywatnej, a osoby, które chodzą na NFZ do przychodni zwykle wypowiadają się negatywnie... Mam okazję korzystać z usług pani doktor publicznie i prywatnie, i niestety jest różnica w podejściu do pacjenta. Mam mieszane uczucia co do kompetencji, ale wydaje się być wiarygodna. Niestety trudno jest wydębić skierowanie na badania lub do specjalisty. Generalnie na przestrzeni czasu uważam, że jakość pracy pani doktor pogorszyła się znacznie - spoczęła na laurach i chyba woda sodowa uderzyła do głowy z dobrobytu..Szkoda!

Odradzam stanowczo!!!Pani doktor Gimeła leczyła nasze dziecko przez miesiąc czasu na zatoki, po miesiącu wylądowaliśmy w szpitalu na zapalenie płuc. Sytuacja przedstawiała się nastepująco:w ciągu miesiąca byliśmy u pani "doktor" trzy razy, za każdym razem ta sama diagnoza ;zapalenie zatok;antybiotyk i tyle, żadnych dodatkowych badań, kompletnie nic. po trzeciej wizycie udaliśmy się na prywatna poradę do innego lekarza(dokładnie tego samego dnia, minęlo 7 godzin od czasu jak badała ją pani Gimeła)i okazało się że dziecko ma lewostronne zapalenie płuc, przez nią leżeliśmy 2 tygodnie w szpitalu, i nikt nie mógł uwierzyć w szpitalu, że dwóch lekarzy badało nasze dziecko tego samego dnia w przeciągu 7 godzin i ten pierwsz(dr Gimeła) nie postawiła dobrze diagnozy, a drugi przyłożył tylko stetoskop i od razu usłyszał zmiany w płucach, co potwierdziło zdjęcie rentgenowskie. Mam do Pani Gimeły taki żal, i całkowiecie straciłam zaufanie do tego lekarza.Już nigdy więcej nie pozwolę jej leczyć swojego dziecka.

Leczę moją córkę u dr Gimełły już 9 lat, diagnozy są zawsze trafne, jest konkretna i rzeczowa. Nigdy nie odmówiła pomocy, może za wyjątkiem gdy była na jakiejś konferencji poza olsztynem. Zawsze można sie z nią skontaktować, udzieli rady przez telefon, lub w gorszych sytuacjach przyjedzie, lub pozwoli do siebie przyjechać. Zdarzało mi sie nawet w weekend jechać do niej, postawiła dobrą diagnozę, przepisała leki i problrm choroby zniknął. Ponadto pamieta doskonale dzieci,które leczy, wie na co chorowały, na co sa uczulone, jakich leków nie można im przepisać,żeby nie było problemów. Pamieta to wszystko bez zagladania w kartę. Niesamowite.

Jwst niesympatyczna i niekompetentna. PO WIZYCIE U PANI DR WYLĄDOWALIŚMY NA POGOTOWIU BO OKAZAŁO SIĘ ŻE DZIECKO MA ZAPALENIE KRTANI A NIE ZWYKŁA PRZEZIĘBIENIE

Polecam panią doktor ponieważ nigdy nie odmówiła mi przyjęcia dziecka czy to weekend czy późna godzina. Dzieci zna lepiej niż ich lekarz pediatra. Dodatkowo nie zdarzyła sie jej nigdy wpadka jeżeli chodzi o postawienie diagnozy. Bardzo miła i ma dobry kontakt z dziećmi

Dr Anna Gimeła jest świetnym lekarzem, ze wspaniałym podejściem do dzieci. Lekarz w przychodni naszemu 4-miesiecznemu dziecku od razu przepisał antybiotyk, który niestety nie pomógł, po 4 dniach synek czuł się gorzej niż przed podaniem leku! Wezwaliśmy prywatnie Panią doktor - przepisała zupełnie inne środki (nie antybiotyki), które po kilku dniach wyleczyły zupełnie naszego synka! Od tamtej pory leczymy się tylko i wyłącznie u dr Gimeły! Sporadycznie zdarza nam się odbyć wizytę w przychodni, a i tak potem znów trafiamy do Pani doktor! Jest to jedyna lekarka, która nie przepisuje od razu antybiotyku, a próbuje wyleczyć mniej ostrymi lekami - i jej się udaje! Odkąd poszedł do przedszkola niestety musiał zażyć dwa razy antybiotyk, ale jak do tej pory antybiotyki były zawsze ostatecznością! Od 3 lat nasz synek jest pod opieką Pani doktor i nie możemy narzekać - nigdy nie odmówiła nam wizyty, zawsze można coś z nią skonsultować, poradzić się. Nie zdarzyło jej się ani krzyknąć, ani ostro pouczyć, zawsze jest uprzejma i miła! Z czystym sercem mogę ją polecić jako pediatrę i alergologa (również leczyliśmy u niej wysypkę u synka - z dobrym skutkiem)!

Zajmuje się naszym synkiem, cierpliwa i bardzo delikatna. Pamięta nasze poprzednie wizyty, nie czujemy się anonimowi jako rodzice. Polecam.