Polecam każdemu Panią Stomatolog. Bardzo miła kobieta i wyrozumiała. Kompleksowo przeprowadziła wywiad medyczny i szybko zajęła się moimi uzębieniem. Warto podjechać do Kaczor. Jeszcze raz bardzo polecam

Polecam ! Szybka i profesjonalna pomoc Pani bezbolesnie wyrwała siódemkę, inni lekarze odmówili mi pomocy. Pani rozmawia z pacjentem, pyta czy jeszcze coś czuć i czeka jeśli sygnalizuje się ze jeszcze coś się czuje. Poprzedni dentysta kierował na usuwanie chirurgiczne a Pani bez problemu sobie poradziła :)

Polecam !
Szybka i profesjonalna pomoc
Pani bezbolesnie wyrwała siódemkę, inni lekarze odmówili mi pomocy.

Polecam każdemu Panią Doktor. Bardzo miła kobieta. Mąż do niej chodził od dawna a ja niedawno dałam się przekonać i nie żałuję. Zgłosiłam się do tej Pani w ciąży a ona kompleksowo i szybko zajęła się moimi uzębieniem. Warto podjechać do Kaczor.

świetny stomatolog. od kilku lat jeżdżę i nigdy nie miałam jeszcze problemu z plombami. wizyta szybka i dobra. polecam!

Jak dla mnie lekarz z najwyższej półki - jeżdżę do Kaczor z Piły od kilku lat i nie zamierzam zmienić lekarza.

Świetna lekarka! Polecam wszystkim, stomatolog bardzo miła. Tylko do niej chodzę

super dentystka leczę ząbki u tej Pani i na fundusz i prywatnie i jestem bardzo zadowolona. Więcej takich osób w naszej słuzbie zdrowia.

Bardzo fajna,uprzejma pani stomatolog :))

Bardzo fajna,uprzejma pani stomatolog :))