lek. dent. Anna Goetz

2,7

Po leczeniu u Pani doktor Anny G. pojawił się u mnie problemem czyli ból po zjedzeniu między jednym zębem, a drugim. Musiałam natychmiast wyczyścić nicią dentystyczną, to wtedy przestawało boleć. Poszłam do Pani doktor, aby zapytać o co chodzi skąd ten ból. Na co Pani doktor podniesionym tonem powiedziała, że jest to nadwrażliwość i ona wykonała wszystko prawidłowo. Poszłam więc do innego dentysty i dowiedziałam się, że...... Przyczyna jest bardzo prosta. Punkt styczny pomiędzy tymi zębami nie został odtworzony prawidłowo podczas odbudowywania koron tych zębów. Jeśli brak punktu stycznego, jedzenie pozostaje pomiędzy tymi zębami i sprawia ból, który mija po oczyszczeniu. Trzeba taki punkt styczny odbudować materiałem kompozytowym i zażegnać problem. Trzeba było wykonać powtórne leczenie co kosztowało mnie dwa razy tyle bólu nerwów czasu i pieniędzy wyrzuconych w błoto. Dlatego nie polecam.

Niestety, mimo, że Pani dr jest bardzo miła, to nie polecam, ponieważ niezbyt dobrze robi wypełnienia - u mnie skończyło się to leczeniem kanałowym.

Pani Doktor Anna Goetz to najwspanialszy stomatolog na swiecie! Tak uwaza moj 15 letni syn, ktory bez problemow - dzieki Pani Doktor usiadl na fotelu i poddal sie leczeniu kanalowemu . Dziekujemy Pani Doktor!A&M Brzezinscy