dr n. med. Anna Gonerska-Szadkowska

Internista, Endokrynolog

Bardzo dobry specjalista. Skrupulatna i dokładna. Jeżeli ma cień podejrzenia, to nie bagatelizuje, tylko drąży temat. Wiedza plus intuicja

Profesjonalizm, WNIKLIWOŚĆ!!!, uprzejmość i ogromna chęć pomocy pacjentowi. Takie mam odczucia po wizycie na oddziale medycyny nuklearnej, gdzie Pani doktor mnie prowadziła. Dziękuję.

Witam, Duża wiedza i zaangażowanie. Lekarz z powołania. Doświadczenie robi swoje. Pozdrawiam Pacjentka Anna

Witam,
Duża wiedza i zaangażowanie. Lekarz z powołania. Doświadczenie robi swoje.
Pozdrawiam
Pacjentka Anna

Bardzo dobry specjalista. Leczę się u Pani Dr już od kilku lat i nigdy bym nie zamieniła na innego lekarza. Serdecznie polecam.

Bardzo polecam! Wyleczyła mnie z choroby. Bardzo kompetentna osoba. Poświęca czas, energie. Wnikliwa! Pozdrawiam

bardzo polecam :) leczę się od wielu lat u Pani Dr i wiem, że jest to cudowna osoba o złotym sercu... zawsze doradzi i pomoże. Ze świecą szukać :)

Generalnie jako lekarz, jako człowiek do rany przyłóż. Miła, dokładnie zbada, powie co i jak choc bez wylewności. Jedna rzecz która bardzo mi sie nie podobała, to to, że Pani Doktor na badania, konsultacje, zabiegi wysyła do swoich koleżanek. Oczywiście też na wizyty prywatne.

dzięki pani doktor moja mama ma się dzisiaj wspaniale ,polecam wspaniały człowiek przede wszystkim bardzo dociekliwa .

Bardzo dobry , miły i kompetentny lekarz. Nie jest dla niej ważne czy leczy kogoś za pieniądze, czyli prywatnie czy państwowo, zawsze podchodzi sercem do pacjenta. polecam

brak słów.. po prostu jedno wielkie rozczarowanie !!! nie polecam ..

brak słów..
po prostu jedno wielkie rozczarowanie !!!
nie polecam ..