dr n. med. Anna Goździewicz

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy, RTG, USG

Dla mnie świetna Pani doktor, trzy godziny temu usuwala mi 8 górna, która miała zapalenie.Potwornie się bałam bólu, Pani doktor widząc to,zagadywala mnie jak mogła i cierpliwie tłumaczyła, że nie będzie bolało.I miała stu procentowa rację!Sekunda i zęba nie było: )) byłam w szoku że już po wszystkim i powiedziała prawdę- zero bólu podczas rwania i teraz kiedy znieczulenie przestało działać: ))Polecam Panią Doktor i bardzo DZIĘKUJĘ za pomoc: ))

Serdecznie polecam - ósemka usunięta bezboleśnie a Pani Doktor niezwykle kompetentna i super uprzejma.

Byłem na usunięciu 8ki, Bardzo przyjemna pani doktor ;) Zabieg mimo obaw przebiegł bardzo szybko i sprawnie, zrobiła coś, spytała się czy boli, po czym jak odpowiedziałem że nie to za 2sekundy zęba już nie było ;) Polecam

Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani dr Goździewicz. Leczenie bez komplikacji, bardzo dobry gabinet.

Bardzo dobry specjalista, usunięcie zatrzymanej ósemki fachowe i bezbolesne. Pani doktor miła, usmiechnięta i bardzo konkretna.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Łódź"?

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34