lek. med. Anna Grodeckalek. med. Anna Grodecka - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. med. Anna Grodecka

Medycyna estetyczna

Dr Anna Grodecka jest absolwentką Collegium Medicum UMK w Toruniu. Przez 4 lata pracowała jako anestezjolog w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Jednocześnie, jako asystent w Katedrze Anestezjologii Collegium Medicum UJ, zajmowała się pracą dydaktyczną i naukową. Prowadziła zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz ze studentami School Of Medicine in English. Odbyła wiele kursów i staży w Polsce i za granicą. Jest certyfikowanym instruktorem ETC Polskiej Rady Resuscytacji.
...

Pani Doktor jest godna zaufania i polecenia. Specjalista z dużym doświadczeniem, mądrością i rzetelnością. Życzliwa dla każdego pacjenta. Oby więcej takich lekarzy!!:)

Pani Doktor miła, uśmiechnięta i rozmowna. Wizyta przebiegała niezmiernie miło. Aż wpadło by się znowu :) Cena - bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.

Spośród wszystkich specjalistów medycyny estetycznej, Doktor Grodecka to moja zdecydowana faworytka. Wizyty w jej gabinecie to czysta przyjemność.

Pani Doktor od początku wizyty do jej końca była uśmiechnięta, życzliwa i cierpliwa. Oprócz delikatnie wykonanego zabiegu (na efekty przyjdzie mi jeszcze poczekać), dała mi sporo trafnych i przydatnych rad na przyszłość. Polecam wizytę u tej lekarki jeśli szukacie kogoś w tej specjalizacji. Pozdrawiam i wystawiam 5/5

Witam, Miło mi podzielić się z państwem opinią o lekarce z powołania! Tak uważam,pani doktor posiada ogromną wiedzę, jest spokojna i opanowana, serce na dłoni by oddała! Leczę się u pani doktor na trądzik, widzę dobre efekty naszej współpracy. W przyszłości planuje systematycznie wykonywać zabiegi ...

Witam,
Miło mi podzielić się z państwem opinią o lekarce z powołania! Tak uważam,pani doktor posiada ogromną wiedzę, jest spokojna i opanowana, serce na dłoni by oddała! Leczę się u pani doktor na trądzik, widzę dobre efekty naszej współpracy. W przyszłości planuje systematycznie wykonywać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej właśnie pani u doktor. Ale na razie jestem ciut za młoda. Dziękuje

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Kraków"?

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1