lekarz Anna Gromadzka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Ciężko opisać co mi i mojej dziewczynie przydażyło się. Chodziliśmy do tej Pani na badania ginekologiczne, "opiekowała się" do czasu porodu. Płaciliśmy, chodziliśmy prywatnie ze względu na urodzenie się dziecka zdrowego. Jednak ta Pani nie ma USG, i używając przyrządu do słuchania bicia serduszka nic innego nie zdziała. Mieliśmy już 7 wizytę u tej Pani, mówiła że wszystko dobrze, serduszko bije, dziecko rozwija się b.dobrze. Jeszcze w tym samym tygodniu czyli w 6 miesiącu ciąży poszliśmy na USG 4D, aby sprawdzić czy wszystko ok. i mieć pewność że to chłopiec.... W czasie badania USG 4D nastąpiły nowe wiadomości: serce oddalone od punktu położenia, dziura w przeponie, brak żołądka, brak podniebienia. Wszystko sprawdzilismy ponownie w Poradni Genetycznej na Pomorzanach w Szczecinie. Okazało się prawdą :( Dziecko usunęliśmy, bo było takie prawo do tego. Dziecko w czasie porodu odrazu zmarłoby. Naprawdę nie polecam Pani Gromadzkiej Anny. Wybierzcie innego nawet i droższego ginekologa. Ta Pani nie powinna robić za ginekologa. Chciałem pójść do sądu, ale zdrowie mojej dziewczyny nie pozwalało na to. A minęło już prawie 2 lata, ale dalej czuję skruchę do tej "Pani Ginekolog"
Odradzam!!!

Pani doktor jest wspaniała. Nie sądziłam, że ktoś potrafi przeznaczyć dla jednego pacjenta tyle czasu. Wszystko idealnie tłumaczy, wysłucha i do tego jest bardzo uprzejma. Wizytą jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam wszystkim panią doktor. 90 zł to wiadomo dużo pieniędzy, ale naprawdę warto wydać za tak kompleksową i profesjonalną wizytę.

Witam odbyłam wizytę wczoraj bardzo miła kobieta profesja w 1 palcu tłumaczy wszytko jasno nie wiem skąd złe opinie, do tego paznokcie??? Normalne :) jak każda kobieta Pani doktor tez chce ładnie wyglądać na pewno będę jest stała pacjentka, Do tego otrzymałam za darmo lek ;) Także bardzo polecam.

jest bardzo dobrym lekarzem odbierała mi poród i dobrze szyje ...polecam

jest bardzo dobrym lekarzem odbierała mi poród i dobrze szyje ...polecam

Pani doktor rewelacja .Profesjonalnie podchodzi do tematu.Najlepszy lekarz z jakim mialam doczynienia .Bardzo miła, spokojna, delikatna.Polecam .

spokojna, delikatna.Polecam .

nie polecam dr gromadzkie odbierała mi poród i przez nia moje dziecko wylądowało na intensywnej terapii w szczecinie w zdrojach,Teraz ma zaburzenia neurologiczne i problemy z chodzeniem oraz est pod stałą opieką specjalistów.Także nie polecammmmmmmm!!!!!!!!!

Bardzo źle mnie obsłużyła wrecz zażuciła ze zakłucam jej cisze nocna byłam w ciąży krwawiłam a ja to wogóle nie obchodziło!

bardzo dobry lekarz i dobry czlowiek. nie wiem skad te wymyslne opinie o paznokciach :) wiele wizyt odbylam i nigdy nic nie bolalo a paznokcie miala krotkie :) chyba dziewczyna nigdy nie byla u ginekologa i nie wiedziala jak wyglada badanie :) ja polecam!

Mam pytanie, jaki jest koszt wizyty + badanie cytologiczne? No i kiedy przyjmuje Pani Doktor?

Bardzo zawiodlam sie wiyzta u tej "pani doktor" Jest ogromnie nie delikatna! Nie uprzejma! A paznokcie na 10cm to mozna miec ale jak sie nie pracuje jako lekarz ginekolog!

Bardzo zawiodlam sie wiyzta u tej "pani doktor"
Jest ogromnie nie delikatna!
Nie uprzejma!