dr n. med. Anna Gruszczak

Neurolog

3,3
3,7

Świetny specjalista, miła, konkretna, dokładna, nie stawia szybko diagnozy, kieruje na wszystkie potrzebne badania. Przepisuje skuteczne leki, dzięki, którym szybko wróciłam do zdrowia. Jednym słowem lekarz godny polecenia.

Byłem na wizycie na NFZ i jestem bardzo zadowolony. Fachowe podejscie do problemu z jakim sie zglosilem. Pani doktor poswiecila mi wystarczajaco czasu aby wyjasnic wszystkie moje watpliwosci, przepisala dobre leki i szybko wrocilem do zdrowia.Szczerze polecam.

Pani lekarz od samego wejścia do gabinetu była niemiła. Byłem na wizycie prywatnej a traktowano mnie jakbym przyszedł i robił tyko problem dla Pani Lekarz. Nie polecam , brak kompleksowego zbadania , oceny stanu zdrowia .

Wciąż poszukujesz "Neurolog Lublin"?

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin
LUXMED - UZDROWISKO NAŁĘCZÓW Sp.z o.o.
aleja Kasztanowa 6
24-150 Nałęczów