lekarz Anna Gruszczyńska

Pediatra

Zdecydowanie polecam pod kazdym wzgledem. Milo, fachowo i bez nerwowego spogladania na zegarek podczas wizyty.

Bardzo dobry lekarz z super podejściem do małych dzieci. Polecamy gorąco. Na dodatek Pani doktor jest też doradcą laktacyjnym służy więc fachową poradą z zakresu żywienia niemowląt z czym bardzo często jest problem a inni lekarze nie zawsze mają o tym pojęcie. Polecam!!

Polecam. Z prywatną wizytą Pani doktor przyjeżdża bardzo szybko. Plusem jest to, że nie zapisuje antybiotyków, kiedy nie są naprawdę konieczne, a na to jestem bardzo wyczulona. Dokładnie bada, tłumaczy i uspokaja. Po raz pierwszy wezwaliśmy Ją jako pediatrę, a dzięki temu, że jest też doradcą laktacyjnym (chyba jedynym w Bydgoszczy lekarzem i doradcą jednocześnie) rozwiała wszystkie moje wątpliwości związane z karmieniem piersią i bardzo pomogła przejść przez pierwsze kryzysy.

Jedyny Pediatra, do którego mam pełne zaufanie. Zawsze fachowo miło, dodam także że korzystaliśmy z pomocy Pani Doktor u naszego drugiego dziecka w sprawie karmienia-(Pani doktor ma dyplom z laktacji, wiec naprawdę zna się na rzeczy) Serdecznie Pozdrawiam Dariusz K z rodziną

Zdecydowanie polecam. Bardzo rzeczowa diagnoza i rzetelna rozmowa.

Zdecydowanie polecam. Bardzo rzeczowa diagnoza i rzetelna rozmowa.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz