lek. med. Anna Horbaczewskalek. med. Anna Horbaczewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, aktualnie w trakcie studiów doktoranckich, rezydent w Klinice Położnictwa i Perinatologii SU w Krakowie, w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii.

Zainteresowania oraz praca zawodowa skupiają się głównie wokół diagnostyki i leczenia niepłodności oraz diagnostyki ultrasonograficznej.. Bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach dotyczących ultrasonografii oraz ginekologii i położnictwa, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.

Obecnie uczestniczy w badaniach klinicznych i kontynuuje pracę naukową.

Publikacje:

• „A Survey of Fertility Preservation Options Available to Cancer Patients Around the Globe” Woodruff T et al., Journal of Global Oncology (pending publication)

• „A Survey of Third Party Parenting Options Associated with Fertility Preservation Available to Cancer Patients Around the Globe” Woodruff T et al., Journal of Global Oncology (pending publication)

• „Rola diagnostyki cytologiczno-kolposkopowej w kwalifikacji do zabiegu LEEP (loop electrical excision procedure) "

Nagrody i wyróżnienia:

- “Feeding via nasogastric tube in severe acute pancreatitis” Rubinkiewicz M., Horbaczewska A., Zbierska K. – I miejsce na Warsaw International Medical Conference 2012
- Członek zespołu badawczego badania pt. „Krioprezerwacja oocytów jako sposób zachowania płodności w kobiet poddawanych leczeniu mogącemu upośledzać potencjał rozrodczy” (Opinia Komisji Bioetycznej nr z dnia 25 czerwca 2015)
- Członek zespołu badawczego badania pt. „Krioprezerwacja tkanki jajnikowej jako sposób zachowania płodności u pacjentek poddawanych leczeniu mogącemu upośledzać potencjał rozrodczy” (Opinia Komisji Bioetycznej nr z dnia 25 czerwca 2015)

Znajomość języków obcych:

angielski
hiszpański
niemiecki

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest miła, kompetentna, rzetelna. Z całego serca polecam :)

Pierwsza ciąża przeprowadzona z tą panią, pierwsza w moim życiu, pierwszy sukces za nami 😉. Mała jest piękna i zdrowa, a ja bardzo zadowolona z fachowej opieki. Dziękuję!

Gorąco polecam Panią Doktor. Bardzo dokładnie i zrozumiale wytłumaczyła mi co mi dolega i poprowadziła w kwestii leczenie które przyniosło pozytywne skutki:) zawsze uśmiechnięta, emanująca dobra energią. Do dziś jestem pacjentką Pani Ani i nie zamierzam jej zmieniać :)

Polecam serdecznie, wizyta w przyjemnej, niekrępującej atmosferze, nie ma sie czego obawiać. Pani Doktor wszystko wyjaśniła, badanie bezbolesne. Doktor Horbaczewska jest kompetentna i sympatyczna. Słucha pacjenta i szczegółowo odpowiada na pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam gorąco

Cud nie lekarz! Do Pani Ani przychodzę jak do przyjaciółki :) Bardzo interesuje się tym co u mnie słychać, przywiązuje dużą wagę zarówno do historii związanych bezpośrednio z moim zdrowiem intymnym jak i pożyciem bo oczywiste jest, ze jedno ściśle wiąże się z drugim. Uwielbiam wizyty u tej Pani :) Chodzę do niej do kliniki Intima. Bardzo polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo