dr Anna Hulak

Pediatra

Dziekuje Pani bardzo bardzo mocno. Gdyby nie Pani dr synek wyladowalby w szpitalu. Celna diagnoza sprawila ze synek wraca do zdrowia. Lekarze z NFZ beznadziejni.

Pani doktor kompetenmta rzeczow i dla mojej córci zawsze miala czas nawet jak była malutka jechala do nas ponad 30 km Bardzo dobre podejście do dziecka dziecko nie boi sie i nie placze zawsze trafne diagnozy czasami nawet tylko przez telefon przy zapeleniu oskrzeli obeszlo sie bez antybiotyków i po 4 dniach bylo uz prawei wszystko ok a to za pomocą inhalacji które robiliśmy w domku. Fachowa rada BARDZO POLECAM

Dr Hulak leczy moje dziecko od 4 lat i jestem zadowolona, nie jest chętna do przepisywania antybiotyku, raczej ich unika i podaje w ostateczności, jest rzeczowa i konkretna, udziela informacji i porad nawet przez telefon - choć minusem jest to że czasem ciężko jest się z nią skontaktować telefonicznie i człowiek nie wie co ma robić, nie ma gabinetu, może jest to spowodowane tym że leczy małych pacjentów w szpitalu wojewódzkim w Gorzowie, jest doświadczonym lekarzem, praktyka w szpitalu nie wątpliwie pomaga. Zawsze trafiała z diagnozą, kiedyś gdy moje dziecko gorączkowało kilka dni i przejeżdżała obok mojego domu sama zadzwoniła i zapytała się jak się czuje dziecko i czy ją nie przebadać, bardzo dobre podejście do dzieci, moja córka ją lubi i nie boi się jej, także ja ocenia ją bardzo pozytywnie jako lekarza i jako człowieka. POLECAM

leczylismy syna przez rok u p.doktor, dostawał sterydy, prawie non stop- kilka infekcji w ciągu miesiąca, bo p.doktor upierala sie przy astmie. syn czuł się coraz gorzej. przełam nastapił, kiedy p.doktor przepisała taka dawkę antybiotyku, ze w żadnej aptece nie chcieli wydać, Po ponad roku trucia dziecka i "leczenia" u p.doktor, zmienilismy lekarza, okazało się, że syn cierpiał na zap. zatok, których p. doktor nie zdiagnozowała przez ponad rok. nie polecam w żadnym przypadku

Super pediatra,polecam gorąco.Czasem ciężko się dodzwonic ale dla chcącego ......super podejście do malucha i co najważniejsze nie wcisla antybiotyków, jeżeli nie ma naprawdę dużej potrzeby uciekamy od nich .Mój maluch ma 2 latka i jak na dzień dzisiejszy *odpukać* nie brał żadnego antybiotyku.I to sie chwali...jeszcze raz polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gorzów Wielkopolski"?

tel. kom. 608-440-319
Niemcewicza 2e/6

pulmonologiczna
Owocowa 30a

dr
Ewa Jewusiak

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWA RODZINA - B" s.c.
Mieszka I 42

Gorzów Wielkopolski