lekarz Anna Jarocka

Kardiolog

Pani doktor Jarecka, to lekarz z powołania, znakomity kardiolog, kompetentna, troskliwa , pyta i słucha. Pani doktor wykonała u mnie zabieg koronarografii, zrobiła to w sposób perfekcyjny. Polecam wszystkim , którzy mają problemy kardiologiczne.

Polecam wszystkim , którzy mają problemy kardiologiczne.

Nie znam drugiego tak profesjonalnego a zarazem ludzkiego lekarza.Wspaniały człowiek,przemiła , ciepła i pełna empatii kobieta!

Pani doktor Anna Jarocka nie dość, że bardzo dobry lekarz to przede wszystkim cudowny człowiek. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest opiekuńcza i troskliwa. Trafna diagnoza Pani doktor uratowała mi życie, za co jej serdecznie dziękuję oraz całemu zespołowi lekarzy, wraz z Panem ordynatorem.

Wyjątkowy specjalista, wybitny człowiek zna dobrze swój zawód i oczekiwania pacjenta. Dobrze nawiązuje kontakt z pacjentem. Jest bardzo miła. POLECAM !!!!

Podziękowania dla pani doktor Annie Jarockiej,za tak miłe przygotowanie w dniu30.11.2012r. do zbiegu koronografii która cały czas mnie prowadziła i opiekowała się mną oraz dla lekarzy którzy wykonywali koronografię wszystkim lekarzom bardzo dziękuję takich lekarzy powinno być jak najwięcej. pacjent ze Szczecinka. Marian Wiśniewski

nie tylko wybitny lekarz ale humanista i czlowiek o wielkim sercu.dobrze zna swoj fach i widac ze ciegle sie rozwija zawodowo.badanie fizykalne prowadzi kompleksowo i s u p e r dokladnie polecam

bardzo dobra lekarz bardzo jest pomocna polecam wszystkim

bardzo dobra lekarz bardzo jest pomocna polecam wszystkim

Trafiłam do Pani Anny z silnym bólem klatki piersiowej. Przepisała mi leki, wykonała wszelkie niezbędne badania i czuję się dziś świetnie.

wyjatokowy spcjalista wybitny człowiek zna dobrze swoj zawod i oczekiwania pacjenta. dobrze nawiazuje kontakt z pacjentem , finanse nie sa dla Pani doktor wazne liczy sie czlowiek i jego potrzeby!!!

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor!Na wizycie w gabinecie poświęca pacjentowi dużo czasu.Wykonuje na miejscu wszelkie badania.Serdeczna,uśmiechnięta,dokładnie wyjaśnia istotę choroby.a najważniejsze że wprowadzone leczenie odnosi pożądany skutek.Gorąco polecam!