lekarz Anna Jarocka

Kardiolog

Nie znam drugiego tak profesjonalnego a zarazem ludzkiego lekarza.Wspaniały człowiek,przemiła , ciepła i pełna empatii kobieta!

Pani doktor Anna Jarocka nie dość, że bardzo dobry lekarz to przede wszystkim cudowny człowiek. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest opiekuńcza i troskliwa. Trafna diagnoza Pani doktor uratowała mi życie, za co jej serdecznie dziękuję oraz całemu zespołowi lekarzy, wraz z Panem ordynatorem.

Wyjątkowy specjalista, wybitny człowiek zna dobrze swój zawód i oczekiwania pacjenta. Dobrze nawiązuje kontakt z pacjentem. Jest bardzo miła. POLECAM !!!!

Podziękowania dla pani doktor Annie Jarockiej,za tak miłe przygotowanie w dniu30.11.2012r. do zbiegu koronografii która cały czas mnie prowadziła i opiekowała się mną oraz dla lekarzy którzy wykonywali koronografię wszystkim lekarzom bardzo dziękuję takich lekarzy powinno być jak najwięcej. pacjent ze Szczecinka. Marian Wiśniewski

nie tylko wybitny lekarz ale humanista i czlowiek o wielkim sercu.dobrze zna swoj fach i widac ze ciegle sie rozwija zawodowo.badanie fizykalne prowadzi kompleksowo i s u p e r dokladnie polecam

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Gorzów Wielkopolski"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3

Kołobrzeska 16b lok. 1
78-400 Szczecinek
"KARDIODENT" Prywatna Praktyka Lekarska S. C.
Strażacka 2
78-400 Szczecinek
"KARDIODENT" Prywatna Praktyka Lekarska S. C.
Strażacka 2
Dowgielewiczowej 15 lok. 3

Andrzej Wojciech Kuczyński

Femme-Art Ginekologia i Położnictwo
ul. Kombatantów 34, p.805
66-400 Drezdenko
Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34