lekarz Anna Jaros

Pediatra, Neurolog

2,9
2,5

Beznadziejne podejście do pacjenta, nie tłumaczy choroby dziecka po badaniu, nie dostrzega problemów dziecka chcciaz jest na to orzeczenie, utrudnia wszystko, nie uprzejma, omijać szerokim łukiem

Lekarz, który traktuje poważnie małego pacjenta i jego opiekuna. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Czułam , że jestem w dobrych rękach. Polecam.

Niemiła, niesympatyczna, oschła, nieuprzejma. Nigdy więcej nie chciałabym mieć z tą Panią kontaktu. Nie polecam.

Bardzo miła pani doktor,kompetentna, dobry fachowiec

Bardzo miła pani doktor,kompetentna, dobry fachowiec

Niesympatyczna, oschła, nieuprzejma. Chyba minęła się z powołaniem

Niesympatyczna, oschła, nieuprzejma. Chyba minęła się z powołaniem

nie polecam, Pani doktor nei zdiagnozowala problemu i uwazala ze go nie ma. PO wizycie u rehabilitantki, ta sie za glowe zlapala i powiedziala, ze nie bedzie komentowac zachowania Pani doktor. DZiecko ma skrzywiony kregoslup, asymetrie oraz slabe miesnia. Dla Pani doktor nie bylo z tym problemu. nAwet Pediatra zdziwil sie ldaczego neurolog nie wychwycil czegos tak oczywistego , a na moje spostrzezenia powiedziala aby nie panikowac. Dzis Mysza moja mala sie rehabilituje i mam nadizeje, z eszybko z tego wyjdzie. pozdrawiam

Godna polecenia. Przemiła pani doktor. Obyśmy mieli więcej takich lekarzy

Godna polecenia. Przemiła pani doktor. Obyśmy mieli więcej takich lekarzy