lekarz Anna Jasiewicz-Lebioda

Rehabilitant

Pani doktor - to lekarz o jakim marzy każdy pacjent. Zawsze uprzejma i niezwykle cierpliwa! Ciepła i serdeczna, o ogromnej wiedzy medycznej, nie tylko w swojej dziedzinie. Wspiera mnie od kilkunastu lat i dodaje sił do życia.

Cudowna, kompetentna Pani doktor. Żałuję, że trafiłam do niej z dzieckiem dopiero teraz. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi. Widać, że kocha swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Tylko więcej takich lekarzy.

Super lekarz.Jeszcze nie spotkałem tak uprzejmej,doświadczonej.kompetentnej lekarki.Gorąco polecam.Dusza lekarz.

Prawdziwy lekarz i prawdziwy człowiek . Dziękuję Pani Doktor . Gdyby wszyscy lekarze byli tacy , jak Pani Doktor , życie chorego byłoby znośniejsze .

Pani doktor super lekarz pod kazdym wzgledem

Pani doktor super lekarz pod kazdym wzgledem

Pani doktor Anna Jasiewicz-Lebioda to anioł w ludzkim ciele.Jest lekarzem idealnym. Zasługuje na najwyższe uznanie i szacunek. Wspiera mnie od kilkunastu lat. Bez niej chyba nie przetrwałabym w tym strasznym świecie. Wiem, że zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc ze strony PANI DOKTOR. Jest balsamem na moją duszę.

Pani dr Jasiewicz-Lebioda jest wzorem dla zawodu lekarza. Zawsze cierpliwa i uprzejma,każdego pacjenta traktuje jako odrębny przypadek.Wzbudza zaufanie,niezwykle ciepła i serdeczna a przy tym kompetentna o dużej wiedzy medycznej. To lekarz z powołania.

Lekarz ,jakich dzis mało -pani doktor jest cierpliwa,niezwykle serdeczna i co najwazniejsze wybitny specjalista w swej dziedzinie.

Pani-lekarz o jakim marzy każdy pacjent, po prostu Człowiek.

Pani-lekarz o jakim marzy każdy pacjent, po prostu Człowiek.