mgr Anna Jelonekmgr Anna Jelonek - zdjęcie profilowe

mgr Anna Jelonek

Dietetyk

Świetna dietetyk. Polecam wszystkim, którzy nie mają już nadziei na skuteczną utratę wagi. Wszystko da się zrobić, wystarczy mieć dobrego "opiekuna", a pani Anna na pewno nim jest.:)

Współpracuje z Panią Anną dłuższy czas i uważam, że jest to naprawdę kompetentna osoba. Fachowo podchodzi do zagadnień dietetycznych. Dieta oraz przepisy, są proste i szybkie do przygotowania, a przede wszystkim skuteczne. Polecam, bo warto!

Polecam jak najbardziej jestem zadowolona w 100%! Pani Ania to świetny dietetyk, potrafi doradzić każdemu z osobna!

Pani Anna bardzo mi pomogła w utrzymaniu mojej diety :) Teraz czuję się świetnie, a dieta po prostu rewelacyjna. Dziękuje

zmiana na lepsze, o 180st.! super dieta, lekka, pozywna, bez wielkich wyrzeczen, polecam, od razu wiedzialam ze trafilam w dobre rece

Bardzo się cieszę,że koleżanka mi poleciła panią Annę bo to świetny dietetyk. Dostałam taką dietę tak jak sobie ustaliłyśmy. Jak na razie wszystko idzie po mojej myśli. Udało mi się schudnąć już 5kg a jeszcze chcę zrzucić co najmniej 8 :)

Jestem bardzo zadowolona, ze zaczęłam korzystac z jej usług. Wszystko jest pod kontrolą. Super.

Świetny lekarz, dziękuje za wszystko !

Świetny lekarz, dziękuje za wszystko !

Korzystam z usług Pani Anny Jelonek już od dłuższego czasu i jest rewelacyjnym specjalistą. Dzięki poradom Pani Ani nauczyłam się jak zdrowo się odżywiać i osiągnęłam swój czyli 56 kg. Polecam.

Jeśli chcesz schudnąć zdrowo i utrzymać upragnioną wagę i zdrowie, zdecydowanie polecam Panią Annę.Dawno nie spotkałam tak uprzjmej,kompetentnej osoby.Dietę przeszłam bezboleśnie.Pani Anna dietę dostosowała do moich oczekiwań( czas i miejsce przygotowania i spożywania posiłków) Nie musiałam rezygnować z moich ulubionych ziemniaczków i pyzaczków,a mimo to w ciągu miesiąca schudłam 4,5 kg).Po miesiącu zdałam sobie sprawę,że moje nawyki żywieniowe zmieniły się diametralnie.Oprócz tego,że schudłam,zauważyłam poprawę cery,włosów i paznokci.Nie tyję,ale trzymam się rad Pani dietetyk!Zdecydowanie polecam!