dr Anna Jurkowska

Ortodonta

Wizyta przebiegła bardzo miło i przyjemnie Pani doktor rozwiała moje wątpliwości i ostudzila moje negatywne nastawienie Kompetentna i profesjonalna osoba !

Wizyta przebiegła bardzo miło i przyjemnie
Pani doktor rozwiała moje wątpliwości i ostudzila moje negatywne nastawienie
Kompetentna i profesjonalna osoba !

Bardzo polecam! Pani Doktor to bardzo uprzejma i konkretna osoba do tego super specjalista. Leczenie zakończyłam równo po 2latach tak jak powiedziała na 1. Wizycie ☺

Gorąco polecam każdemu. Leczenie zakończyłam w ciągu 2 lat a inny specjaliści przewidywali je na ponad 5 lat. Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor.

Byłam na razie na konsultacji przed założeniem aparatu ale już bardzo ale to bardzo polecam. Nie dość że bardzo miła, to jeszcze wszystko rzeczowo tłumaczy i odpowiada na każde pytanie.

Pani doktor to bardzo miła osoba, przy której czuję się bezpiecznie podczas zabiegów. Gorąco polecam!

Na pierwsze pytanie odpowiedziałam "raczej tak" z tego względu, że jeszcze nie skończyłam leczenia. Za mną rok i 8 miesięcy. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z postępów. Oprócz tego, że doktor Jurkowska jest dobrym specjalistą, to do tego jest bardzo komunikatywna, miła i można z nią pogadać nie tylko o zębach. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Denerwuje mnie troszkę jedna tylko rzecz: nie chce mi powiedzieć kiedy koniec leczenia:(. Poza tym wszystko super

Poza tym wszystko super

Bardzo ładnie wyprowadziła moje krzywulce.

Bardzo ładnie wyprowadziła moje krzywulce.