lek. dent. Anna Juśkiewicz

Dobry dentysta? opisze Panstwu chetnie nastepujaca historie. Bylem u Pani "doktor" raz czy dwa wczesniej i fakt bylem zadowolony, chociaz zawsze zyczyla sobie dosc sporo. Za trzecim razem mialem problem, stwierdzila leczenie 4 kanalow plus wypelnienie oczywiscie. Cena jednego kanalu 300 zl, ale specjalnie dla mnie zrobi promocje750 zl kanalowe i 400 wypelnienie...SZOK! zdjela miazge ( 80 zl), zatrula i kazala wrocic tego sameo dnia na 19 aby inny lekarz dokonczyl robote. Przychodze o 19 a tu niefartownie prad wylaczyli w calej dzielnicy...Pan lekarz kazal isc do domu i zapewnil ze na pewno Pani "doktor" sie ze mna skontaktuje w tej sytuacji...Wrocilem, dzwonie do i cisza...dzwonieraz, drugi, dziesiaty....w miedzy czasie wlaczyli prad a tel wylaczyla pani "doktor"...Bolacy zab i odkryte kanaly, dzwonie dalej zeby ktos mi pomogl i tak trafilem na Pania GROCKA (rokosowo)...pomimo poznej pory przyjeal mnie w super nowo otwartym gabinecie...Otwarty zab naprawila...koszty 650 zl za cala, kompleksowa, profesjonalna usluge z wypelnieniem porcelanowym!!!!! Ale wracajac do "naszej" pani "doktor". Budze sie rano z nowym zabkiem i czekam na tel....a tu dalej cisza, zero odzewu. Chyba widziala ze dobijalem sie caly wieczor?? Chyba pamieta ze zostawila mnie z otwartym zebem???CHYBA POWINNA CHOCIAZ ZADZWONIC?????Wie Pani "doktor" co to przyciega hipokratesa??????? Troska o pacjeta??Tak sie ludzi zostawia? nie odzwania? ma sie ich w nosie?? juz nawet nie chodzi o kwote okolo 1200 zl za jednego zeba....smutne to ale prawdziwe. Chcesz zedrzec z ludzi kase po trupach!! Wstawilem sie w gabinecie okolo 16, pani "doktor" w szoku i ONA SIE NIE POCZUWA DO ODPOWIEDZIALNOSCI!!!! otworzyla mi kanal, nie odbiera tel i ma mnie w nosie!! zadnego przepraszam? Zal ze w Polsce sa tacy lekarze, tacy ludzie! BEZCZELNA, WYRACHOWANA, DROGA! Polecam Pania Grocka;) A Pani niech teraz czyta i mam nadzieje ze chciaz kilku ludzi odstraszylem od sznownej Pani "doktor". Ludzie jest tylu innych dentystow, nie dajcie zarobic tej SZARLATANCE!!!!!!

Pani doktor jest taka wspaniala, ze caly czas mysle w jaki sposob jej sie odwdzieczyc za spartolony zabieg i wyrwane nieporzebnie zeby (wiem z oceny specjalistow, ktorze ogladali moje przeswietlenia przed i po). Nie jestem zlosliwy ale dobrze radze wszystkim, ktorzy planuja wizyte w ladnym gabinecie; bedzie milo i sympatycznie ale efekty pracy bedziecie czuli jeszce dlugo po zabiegu, a i wizualnie nie bedzie rewelacji. Co jest na wysokim poziomie to ceny na ktore brak potwierdzenia w formie rachunku, ale to juz urzad skarbowy wie i ma sie tym wkrotce zajac. Mam nadzieje, ze uchronie chociaz kilka osob od rozczarowania jakie was zapewne spotka po wizycie u pani co udaje stomatologa.

Pomimo, że ta Pani jest sympatyczna to nic poza tym. Chodziłem do tej Pani jeszcze jak pracowała na ul. Piłsudskiego. Miałem do niej pełne zaufanie. Po latach idąc do innego stomatologa, którego diagnostyka jest 'nie na oko', lecz pełna komputeryzacja od kamery po rentgen okazało się, że poprzedni stomatolog tj. A. Juśkiewicz lecząc mi zęby kanałowo, nie wypełniła do końca tych kanałów (ok. 3,34mm na jednym zębie i prawie 3mm na drugim), na rentgenie widać już zmiany w kanałach - co wiąże się z powtórnym leczeniu kanałowym, bądź założeniem porcelanowych koron. Koszty są bardzo duże! Mój nowy lekarz mówi, że to błąd techniczny, że za gruby wkład był i nie dopełniono mi kanałów do samego końca. Rozumiem, że parę lat temu może nie było mikroskopów, ale zdjęcia rentgenowskie miałem zrobione i pomimo tego Pani Ania zamknęła ząb!
Dodam, że chodziłem do niej regularnie, w sumie zostawiając u niej ok 2000zł! Podejrzewam teraz, iż każdy mój ząb leczony kanałowo (chyba z 4) będzie do poprawki.
Ostrzegam wszystkich, sprawdzajcie też czy wam nie zostawia mikro czarnych dziurek, które tłumaczy, że to kamień lub osad, albo że nic wg niej tam nie ma! Bo po kilku latach ponownie zrobi się dziurka do blombowania !!!

Polecam ... swoją drogą muszę się do Tej Pani wybrać :/

Polecam ... swoją drogą muszę się do Tej Pani wybrać :/

Bardzo mila pani stomatolog lecze sie u niej dosc dlugo,i naprawde polecam

Bardzo mila pani stomatolog lecze sie u niej dosc dlugo,i naprawde polecam

Pani Anna Juskiewicz jest miła , mam do Niej zaufanie , jest uprzejma i bardzo Ją polecam.

Najlepsza Pani stomatolog u jakiej byłem.Pełen profesjonalizm i całkowicie bezbolesne leczenie.Byłem już kilka razy i nic nie bolało.Przychodze na wizyty bezstresowo.POLECAM WSZYSTKIM

STOMATOLOG KTÓREMU W PEŁNI WIE CO ROBI NIE MA MOWY O FUSZERCE

STOMATOLOG KTÓREMU W PEŁNI WIE CO ROBI NIE MA MOWY O FUSZERCE

Jestem bardzo zadowolony z usług pani doktor.Byłem zaskoczony profesjonalizmem gabinetu i wykonywanego leczenia w bezstresowej,ogromnie miłej atmosferze.Pani doktor wszystko dokładnie objaśnia a sam zabieg jest wykonywany bezboleśnie i w najwyższym standardzie.Byłem już pacjentem kilku gabinetów,ale zdecydowanie ten gabinet i tego lekarza polecam najbardziej!!!