2,9
2,6

Lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym, które -moim zdaniem- pomaga w szybkim rozpoznaniu dolegliwości. Systematycznie uzupełnia kwalifikacje zawodowe.

Wizyta krótka, dość dziwna. Więcej nie zawitam do tej pani dr. Leki nie pomogły.

Lekarz ograniczony płciowo. W trakcie wizyty widząc córkę przytuloną do mnie, wyraziła głośno przy niej oraz jej matce opinię, że pewnie tata nie spędza z nią dużo czasu i że skoro jestem tatą to pewnie mam mały kontakt z dzieckiem. Ponadto zasugerowała, że powinienem wyjść, ponieważ moja córka może się mnie wstydzić. Moja córka (lat 8) skomentowała to, że raczej się jej wstydzi, a nie mnie i że jest ogólnie dziwna. Efekt jej zalecenia był taki, że po przeszło miesiącu upierdliwych maści w końcu doczekaliśmy, aż zakwitnie jaskółcze ziele i w ciągu tygodnia problemu z "rozległym schorzeniem" już nie było. Ponadto wizyta planowana na g. 17 rozpoczęła się o 17.10, a o 17.15 po diagnozie stwierdziła, że nie ma już czasu na zabieg łyżeczkowania, który określiła jako konieczny w celu usunięcia brodawki na nodze mojej córki, z uwagi na oczekujących innych pacjentów i może to zostać zrealizowane podczas kolejnej wizyty, którą należy w tym celu wydłużyć. Zabieg taki wykonywany poprzednio kilkakrotnie przez innych lekarzy trwał kilka minut. Traktuję tę sytuację po pierwsze jako rażącą etycznie, a po drugie jako wyłudzenie dodatkowych świadczeń. Omijać - znajomy napotkał na podobne traktowanie, a co do kompetencji pozamerytorycznych to są na poziomie weterynarza.

brak wywiadu, brak kontaktu z pacjentem, całkowicie przedmiotowe traktowanie pacjenta łącznie z wręcz nieprzyjemnymi (nieuzasadnionymi) uwagami i dodatkowo - błędna diagnoza i w konsekwencji niewłaściwe leczenie. Nie polecam zdecydowanie.

Nie wzbudza zaufania, wizyta szybka - raz dwa recepta i do widzenia, brak odzewu na argumenty, że dane leki od dawna nie pomagają.

Lekarz z dużej litery oraz świetny specjalista z ogromną wiedzą. Polecam!

Lekarz z dużej litery oraz świetny specjalista z ogromną wiedzą. Polecam!

Duży pozytyw. Po tym, jak wizyta była możliwa jeszcze tego samego dnia bałam się, że pani doktor nie jest dobrym lekarzem. Jednak spotkałam się z miłą niespodzianką - troje lekarzy nie do końca wiedziało, co mi dolega, a doktor Kaczmarek wystarczyło kilka sekund i wiedziała dokładnie co to jest i jaki lek przypisać - problem zniknął po kilku dniach, a początkowo wyglądał bardzo nieciekawie. Polecam!

Polecam!