lekarz Anna Kaczorowska

Pani doktor nigdy nie pomyliła się w badaniu córki, zawsze dostawaliśmy odpowiednie leki. Badania są dokładne. Po skierowaniu do szpitala codziennie rozmawiałam z Panią doktor. Zaangażowanie i fachowość u Pani doktor są na wysokim poziomie. Polecam oby więcej było takich lekarzy.

Badanie niedokładne żeby sprawdzić uszy muszę za każdym razem się uprosić po kilka razy. Pani woli pomarudzic na Ukrainę niż zająć się sprawa, byliśmy u niej wiele razy z faktu ze nie ma innego lekarza pediatry w przychodni, nigdy nie potrafiła wyleczyć dziecka No chyba ze już doprowadziła do antybiotyku. Przepisuje masę leków „naturalnych” które nic nie dają. Dziecko chore non stop od kilku miesięcy. A kiedy poprosiłam o skierowanie dalej do immunologa albo chociaż na morfologię to zostałam zignorowana

Najlepszy pediatra na jakiego trafiliśmy. Przede wszystkim doświadczona i kompetentna. Stara się leczyć objawowo, naturalnymi sposobami i za to duży plus. Antybiotyk przepisuje w ostateczności. Do tego świetne podejście nie tylko do dziecka, ale również do rodziców. Polecam z całego serca!

Pani Kaczorowska jest najlepszym lekarzem z jakim mieliśmy do czynienia. Zawsze trafia z diagnozą i wdraża odpowiednie leczenie.

Kochana Pani Doktor. Zawsze rzeczowa mila i kompetentna. Nie lekcewazy ani malego pacjenta ani jego Rodzica. To bardzo wazne. Zmienilam na Pania dokor Kaczorowska i nie zaluje. Polecam :)

Musiałam zmienić pediatrę i byłam dziś po raz pierwszy z moim dzieckiem u Pani doktor. Jestem pod wrażeniem kompetencji i podejścia do małego pacjenta. Po raz pierwszy spotkałam się z tak otwartym na problem lekarzem i oferującym wiele metod leczenia - również zioła i homeopatia. Jestem bardzo zadowolona, że moje dziecko ma takiego lekarza. Serdecznosci dla Pani doktor.

Super lekarz. Nieprawda jest ze zawsze przepisuje antybiotyki.Poswieca bardzo dużo czasu na badanie i rozmowe z pacjentem.Zawsze tłumaczy chorobe i odpowiada na zadana jej pytania.Jest miła i sympatyczna.Pozdrawiam Pania doktor.MŻ

Zgdzadzam się z przedmówczynią - przepisywanie antybiotyków bez potrzby przez tą panią doktor to niestety standard. U mnie przepisała dziecku antobiotyk raz na infekcję, która była wirósówką. I drugi na zapalenie spojówek, mimo że nie było żadnych ani śladu ropy. Poszłam od tej pani od razu do okulisty - złapał się za głowę. Poza tym ta pani zawsze sprawia wrażenie, że robi łaskę, że pracuje. Jest mało kontaktowa, ilość wypowiadanych słów ogranicza do minimum.

Nie zgadzam się z przedmówcą. Pani Doktor jest zawsze miła i bzdurą jest że przepisuje tylko antybiotyki. Niejednokrotnie sięga również po homopatię czy leki uodparniające.Zawsze doradzi wizytę u specjalisty,czy dodatkowe badania. Nigdy nie zdarzyło mi się być 5 minut na wizycie trwało to o wiele dłużej. A jeśli masz problem to miej do NFZ bo to oni wymyślaj że coraz mniej leków jest refundowanych.Pani dr. nie sugeruje się cena tylko tym czy ten lek pomoże na dane schożenie

Znakomita lekarka! Miła, kompetenta, dokładnie bada. Jej porady były dla mnie niewykle przydatne.