lekarz Anna Karoń-Sobiczewska

Neurolog

Nie polecam, nigdy nie spotkałam się z takim lekceważeniem pacjenta. Przyszłam z poważnym problemem a wyszłam ze skierowaniem do psychiatry. Strata czasu i nerwów.

BARDZO PRZYJEMNA ROZMOWNA DOKŁADNIE WYPYTUJE O OBJAWY CHOROBY PRZEPROWADZA BADANIE ZLECA WYKONANIE WYNIKÓW I PROWADZI LECZENIE WYNIKI LECZENIA DOBRE O CZYM SWIADCZY LICZBA PACJENTÓW

WYNIKI LECZENIA DOBRE O CZYM SWIADCZY LICZBA PACJENTÓW

Dzięki Pani Ani mój tata żyje i powoli wraca do zdrowia. BARDZO DZIĘKUJE za pomoc. Syn pacjenta z zespołem Guillaina-Barrégo

Polecam lekarz który zna się na swojej pracy. Wykryła chorobę mojego brata, który ponad 2 lata szukał pomocy, a tu wystarczyła jedna wizyta.

Witam leczyłem u tej pani tatę.Gdy po kolejnym kręceniu młynka zasugerowałem inny rodzaj badań (po konsultacji z neurologiem z niemiec) pani mnie wyśmiał i kazał szukać inneo lekarza - to był poniedziałek.W piątek był już na neurologi w Gorzowie, przyjeli natychmiast.Szkoda że tyle czasu straciliśmy.

leczy się u tej Pani moja mama.Jest bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Panią Doktor.Dziękuję.

Zawsze mogę liczyć na troskę i oddanie.Nigdy nie słyszałam,żeby narzekała na dużą ilość pacjentów, którzy zawsze siedzą pod jej gabinetem. Przyjmuje zawsze po godzinach przyjęć, czasami wychodzi z przychodni bardzo późno.Jest bardzo dobrym specjalistą

Zdecydowanie najlepszy, najbardziej kompetentny z lekrzy, z którymi maiłam kontakt -a było ich wielu. Rewelacyjne kompleksowe podejście do chorób pacjenta.

polecam takiego specjalistę bardzo sumiennie podchodzi do problemu chorego pacjenta od razu wysyła na badania specjalistyczne poświęca tyle czasu ile to wymaga