dr n. med. Anna Karwowska

2,2
2,2
2,1
1,9

Lekarz nieuprzejmna, gburowata. Dająca niepotrzebne i niemiłe komentarze niedotyczące choroby. Nienadająca się do tej pracy, jeśli się nie podoba to proszę ją zmienić, a nie wyżywać się na pacjentach. Dziękuję.

Bardzo kompetentna, bezinteresowna, rzeczowa i zaangażowana w swoją pracę lekarka. Po poważnym złamaniu i operacji ręki nie mogłam trafić lepiej.

Bardzo dobra opinia z mojej strony. Pani doktor fachowa, komunikatywna, nie było żadnych problemów opisanych w innych opiniach. Polecam!

Nie polecam tej pani. Od początku rozmowy niemiła, gburowata. Na pytanie, czy mogłaby mnie przyjąć bez umówionej wizyty(nagła sprawa- ból kostki, obrzęk), oznajmiła,że przyjmuje tylko umówione wizyty, bo teraz ma dużo pacjentów.

Jedyne co się dowiedziałem z wizyty u dr Karwowskiej,że jak była piękna i młodą.. młoda to może była to łapała dziecko spadające z tapczanu i po dzisiejszy i nabawiła się kontuzji barku który do dzisiejszego dnia odczuwa. Tak, że jak mnie boli 7 tygodni to nie jest źle. Poszedłem prywatnie. Szkoda nerwów i czasu .dno i wodorosty

Doktor Anna jest bardzo arogancka, z jej słów oraz podejścia jasno wynikało, że nie chce mnie przyjmować. Oprócz podniesonego tonu pani "lekarz" , który było słychać przed gabinetem gdy przyjmowała innych pacjentów oraz w gabinecie gdy przyjmowała mnie nie wyniosłam nic z tej wizyty. Słyszałam jedynie docinki na swój temat oraz to, że w swoim wieku nie powinnam mieć takich problemów. Zmarnowane 1,5 godziny. Nie polecam.

Ta doktor arogancka, chamska do pacjentów, nie pozwala dojść do głosu, nie interesują ją dokumenty historii leczenia. Krzyczy i przekrzykuje. Nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Proszę trzymać się z daleka od tego lekarza.

Czytam te opinie i włos mi sie jezy na glowie..bylam u p.doktor kilkakrotnie owszem jest konkretna i rzeczowa w swoim rodzaju specyficzna ale czy ma pacjentow po dupach calowac??? Wole niemilego lekarza ale kompentnego jaj dr Karwowska niż milusińskiego niedouka z ktorym stracilam prawie rok ludzie opamietajcie sie bo niedługo nie bedzie mial kto nas leczyc zamiast wylewac swoje flustracje na lekarzy z nfz chodzcie prywatnie ..jescze kawa bedzie w gratisie...a lekarze wmowją chorobe ktorą sie dlugo leczy kazdy kto pisze opinie o kimkolwiek niech sie zastanowi czy sam w pracy swojej zawodiwej jest taki empatyczy i milusiński ...

Pierwszy raz piszę negatywną opinię,ale to co mnie dzisiaj spotkało na ul.Czumy w gabinecie u ortopedy Pani dr.Anny Karwowskiej jest niedopuszczalne.Nawet nie wysłuchała o co mi chodzi,zerowe podejście do pacjenta,nie miła,nie zainteresowana-odmówiła konsultacji lekarskiej.To jest bardzo przykre,że tacy ludzie pracują i biorą za to pieniądze....szok....płakać się tylko chce....omijać szerokim łukiem....

Zdecydowanie odradzam konsultacje u tego lekarza. Niezwykle chaotyczna, niekompetentna i mało konkretna osoba. Nie wzbudza zaufania, na zadawane pytania odpowiada wymigująco. Po wyjściu z gabinetu ma się wrażenie straconego czasu. Jedyny "plus" z wizyty to skierowanie na badanie USG.