lekarz Anna Kasialis

Psychiatra

Jeżeli można by odebrać lekarzowi prawo wykonywania zawodu na podstawie opinii pacjenta to ja jestem za wyeliminowaniem tej pani z grona lekarzy. Brak słów, pacjenci dostają schizy po kontakcie z psychiatrą.

super lekarz nie mogę przeboleć że się wyprowadziła z moich okolic gorąco polecam bardzo mi pomogła lekarz i psycholog w jednym maksimum zrozumienia, wspaniała osoba

Ta Pani Doktor Jest Najlepszym Lekarzem Jakiego Znam,Jest Osba Na Odpowiednim Stanowisku A Takich Osob Bardzo Malo,Osobiscie Bardzo Lubie I Szanuje Pania Doktor.