lekarz Anna Kasińska

Nie polecam. Pani dr bardzo oschła nie podoba Jej się jak rodzic o cokolwiek dopytuje a już nie daj Boże coś sugeruje i podejrzewa! Potrafi być bardzo nie miła a zapomina chyba że tylko dzięki pacjentom ma pracę i pieniądze wiec powinna być milutka. Na pewno odejdę bo nie będę się stresować. Nic nie słucha nic nie mówi przepisując leki potrafi nie podać dawkowania przy malutkim dziecku jest to niebezpieczne! Myśli ze jest mądra i wykształcona a tak naprawdę jet prosta kobieta która skończyła studia jak większość ludzi.Nie polecam!

Mnie leczyła odkąd przyjechałam do polski ma wspaniałe podejście do dzieci pamiętam że chętnie chodziłam do niej jako dziecko .Niesamowicie sympatyczna i zawsze mi pomogłam,mogę ją każdemu polecić .

NIE POLECAM nikomu!! Ostatni lekarz do jakiego chciałbym chodzić! Jeżeli chodzi o poprzednie komentarze całkowicie się zgadzam. "ja jestem mądrym lekarzem a Ty zwykłym pacjentem", " ja będę mówić a nie Ty zadawać pytania". Babsztyl jest tak chamski że nawet dzień dobry nie potrafi odpowiedzieć(czytaj nie che się jej bo jest taka fajna), chamska, opryskliwa. Jeżeli chodzi o leczenie to gdybym sam stawiał diagnozy mielibyśmy tyle samo trafień. Dla mnie tragedia. Uprzejmość w skali -5

Ja u pani doktor leczę się już 16 lat, od urodzenia mama ze mną chodziła na szczepienia, badania konsultujące oraz inne. Leki co mi przepisywała bardzo pomagały, a stosunek do dzieci ma super! Nie wiem z jakiego względu wszystkie te negatywne komentarze się tu znalazły, no ale coż :P

....ja leczę się u pani doktór od co najmniej 10 lat a teraz leczę moje dzieci i zawsze jestem wysłuchana i zadowolona ,czasem też trafiam na pogotowie ,ale wracam i wiem,że leki pani doktór najbardziej mi pomogą.Bardzo dziwne te opinie...

Przez 2 lata leczyła moje dziecko na astmę,pomimo tego,że dziecko oprócz kaszlu często miało gorączkę i katar.W końcu dziecko trafiło do innego lekarza który wyleczył dziecko z przewlekłego zapalenia oskrzeli i z przewlekłego zapalenia zatok.A o ASTMIE kazał nam zapomnieć.NIE POLECAM NIKOMU TEGO LEKARZA.

Oceniam tego lekarza jak najbardziej negatywnie. Jeśli pomogła jakiemuś szkrabowi to musiał być zbieg okoliczności lub przez przypadek skonsultowała się z mężem (podobno całkiem dobrym lekarzem) albo sama sobie wpisała te komentarze. W moim przypadku każda wizyta u tej pani kończyła się konsultacją u innego lekarza. Teraz też skończyło się na pogotowiu bo po 7 dniach leczenia córka prawie wypluwała płuca i nadal gorączkowała. Po wizycie na pogotowiu i przepisaniu innych leków (bo dotychczasowe w opinii pogotowia były "nietrafione") poprawa nastąpiła w ciągu jednego dnia. Co do stosunku do pacjenta to w miarę uprzejma ta pani jest tylko w NZOZ ale spróbujcie zadzwonić do niej po godzinach. Spuści was jak wodę w klozecie. Podsumowując: jeśli zależy Wam na zdrowiu dziecka to unikajcie tej pani bo jest zaprzeczeniem tego co powinien reprezentować lekarz.

Przepisałam dziecko do Pani doktor ponieważ inni lekarze nie potrafili nam pomóc, Pani doktor rozpoznała chorobę i pomogła naszemu dziecku.

leczę moją córeczkę u pani doktor kilka lat i uważam ,że jest kompetentna i miła, kiedy wcześniej były problemy z rozpoznaniem choroby u mojego dziecka ona trafiła dobrze.Nie wydaje mi się aby te ostatnie opinie byly możliwe

O nie, nigdy więcej do tej pani doktor. Wmawia choroby wtedy, gdy ich nie ma (wmawiała mojemu dziecku:kolkę, skazę białową, opóźnienie w rozwoju), a wtedy kiedy coś jest nietak, to tego jakoś nie widzi.NIE POLECAM!!!