dr n. med. Anna Kienitz-Orzelska

Ortodonta

Pani Doktor w pełni profesjonalnie podchodzi do leczenia, dzięki dobrej komunikacji, można się poczuć odpowiednio zaopiekowanym jako pacjent i świadomym procesu leczenia. Wizyta w gabinecie była bardzo przyjazna, a Pani Doktor jest specjalistką godną zaufania i polecenia.

Ogromna wiedza i profesjonalne podejscie do pacjenta. Pani doktor jest też uprzejma i z łatwością tłumaczy terminy ciężkie do zrozumienia laikowi. Zdecydowanie polecam.

Zgłosiłam się na leczenie z komplikacjami po założonych aparatach u innego ortodonty. Bardzo ciepłe przyjęcie, dużo wiedzy przekazane. Zalecono mi dodatkowe badania, żeby moje leczenie nie było ponownie prowadzone "w ciemno" i na oślep. Jestem szczęśliwa, że dr Orzelska objęła mnie swoją opieką.

Doktor Anna to prawdziwa wizjonerka ! Jestem pod wrażeniem jej profesjonalnego podejścia . Bardzo mi pomogła ! Dziękuję za poświęcony czas i bardzo polecam ;)

dr n. med. Anna Kienitz-Orzelska przyjęła mnie w Clinica Ortodontica w Gdańsku – trafiłem tam z nadzieją na skuteczne leczenie wady zgryzu. Wizyta opóźniona, wymóg wykonania wycisków (koszt tylko tej jednej wizyty wyniósł 800 zł), dodatkowe skierowanie na badania tomografii komputerowej w „zaprzyjaźnionej” pracowni – kolejne 450 PLN. Pani doktor poinformowała mnie również o konieczności wykonania dodatkowej, płatnej konsultacji u swojej córki dr. n. med. Marii Orzelskiej, która jak się okazuje – przebywa na zwolnieniu. Minęło 2,5 m-ca od pierwszej wizyty – pomimo przejścia przez wymagane procedury, dwukrotnym proszeniu się o dalszą diagnozę, odczuwania coraz większego bólu, poniesieniu kosztów rzędy 1250 zł – brak odzewu ze strony Pani doktor. Na przesłaną reklamację jak że rozczarowującym było otrzymanie odpowiedzi od…kancelarii adwokackiej reprezentującej dr n. med. Annę Kienitz-Orzelską, co świadczy o braku gotowości do zrozumienia i rozwiązania problemów pacjenta.

Pani Ania wspaniała, wyrozumiała i tolerancyjna kobieta. W jej klinice panuje rodzinna atmosfera. Polecam serdecznie!

Wizyta na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście i miła atmosfera w gabinecie. Rzetelna konsultacja i wszystko jasno wytłumaczone. Polecam.

Pełen profesjonalizm !!! Przepiekny gabinet. POLECAM !!!

Pełen profesjonalizm !!! Przepiekny gabinet. POLECAM !!!