lek. dent. Anna Kijowska-Drewla

Jestem tak zachwycona wykonaniem pracy protetycznej przez Panią dr Annę Kijowską-Drewa że postanowiłam podzielić się opinią i zachęcić osoby które tak jak ja, szukały odpowiedniego lekarza który nie tylko pomoże w rozwiązywaniu problemu ale i sprawi, że nabierzemy zaufania co do profesjonalniści, dokładności i tak ogólnie rzecz ujmując, będziemy pewni że jesteśmy w dobrych rękach, sprawiła , że chce i mogę uśmiechać się "pełną gębą" ;).

IMPLANT Dwa dni temu Pani Dr. Kijowska-Drewla wszczepiła mi implant w miejscu dolnej 7. Zabieg nie należał do przyjemnych, jednak Pani Dr jest bardzo empatyczna i gdy widziała, że się krzywię rozśmieszała mnie żebym nie myślała o tym, co się dzieje. Zostałam poinformowana rzetelnie o tym jak postępować z raną i dotychczas nic mi nie jest oprócz lekkiej opuchlizny. Nie mogłabym czuć się zaopiekowana bardziej, do tego mam pewność, że produkt znajdujący się w mojej kości jest najlepszej jakości. BARDZO POLECAM PANIĄ DR KIJOWSKĄ-DREWLA!

IMPLANT
Dwa dni temu Pani Dr. Kijowska-Drewla wszczepiła mi implant w miejscu dolnej 7.
BARDZO POLECAM PANIĄ DR KIJOWSKĄ-DREWLA!

Nie polecam tej Pani. To co przeżyłem w tym gabinecie i z tą Panią dr to koszmar i upokorzenie. W innym gabinecie poprawiano po Pani to co zepsuła

Niesamowity człowiek i profesjonalista w swoim fachu. Przyjazna atmosfera w gustownym otoczeniu, a przede wszystkim pełne radości podejście do pacjenta, którego Pani Ania traktuje iście po królewsku. Moje uzębienie było w opłakanym stanie, zaś po cierpliwej, wytrwałej i bardzo profesjonalnej interwencji kochanej Doktor Słoneczko mogę uśmiechać się bez obaw, że wystraszę innych ubytkami. Piękna korona, mostek i dwa implanty (i w międzyczasie fantastyczny przeszczep tkanki dla wzmocnienia dziąsła) to dzieło Pani Anny, wszystko z poprzedzającym je planem leczenia i zupełną dyspozycyjnością, również czasową. Polecam serdecznie i gorąco, również tych, którzy mają uraz do dentystów czy lekarzy w ogóle, albo myślą, że ich zęby są nie do uratowania.

Wiedziałam, że moje leczenie będzie kosztowne, wzięłam na nie nawet kredyt i chciałam żeby moim zdrowiem zajmowała się osoba naprawdę fachowa. Sprawdziłam opinie internautów które okazały się bardzo pomocne. Przed rozpoczęciem leczenia miałam osiem konsultacji a wyborze gabinetu kierowałam się kwalifikacjami lekarza i umiejętnością tłumaczenia, rozmowy z pacjentem. Ten gabinet wybrałam jako najlepszy. Miałam skomplikowane leczenie protetyczne- jestem po wrodzonej wadzie rozwojowej- rozszczep podniebienia i wargi górnej. Kosmetycznie pomagała mi dr Baczewska z Sopotu. Wyszło bardzo ładnie. Czuję się wreszcie ładną dziewczyną:-)

Pod opieką Pani dr Ani jestem od ok.5 lat.Trafiłem tam przypadkiem bo mój stały (wtedy) dentysta akurat wyjechał i lepiej trafić nie mogłem! Przedtem chodziłem na wizyty co dwa miesiące i ZAWSZE było coś do zrobienia. Plomby wypadały ciągle a tłumaczono mi, że to z powodu wady mojego szkliwa. Teraz chodzę co pół roku i czasem coś jest ale bardzo często nie ma NIC do robienia z czego jestem bardzo zadowolony. Zupełnie nie ma problemu z wypadającymi plombami! Nie wiem czy są lepsze czy dokładniej zakładane, nie znam się na tym. Dla mnie ważne, że mniej mnie to kosztuje i czasu i pieniędzy i nerwów. Naprawdę solidnie tam wykonują swoją pracę.

Niesamowite, pełne empatii podejście do pacjenta. Świetna obsługa asystentek. Byłam w tym gabinecie na Śląskiej- fajna, przedwojenna kamienica.

Profesjonalne podejście do pacjenta i kompleksowe leczenie. Nowoczesny i bardzo czysty gabinet. Polecam wszystkim.

To nie jest dużo. Za samo usunięcie złamanego narzędzia biorą od 300-400 zł. Wiem bo miałam parę takich "kwiatów" i leczyłam je w innym gabinecie. Do dr Kijowskiej trafiłam z polecenia na leczenie protetyczne. Robiłam licówki na jedynki i ładnie wyszły. Fajny gabinet, gustownie urządzony, czysto.

Miałam złamane w kanale narzędzie. Zabieg miała przeprowadzany w takim specjalnym mikroskopie. Sprzęt tam mają naprawdę znakomity. Za usunięcie tego narzędzia i leczenie kanałowe zapłaciłam 300zł i zastanawiam się czy to dużo?