dr hab. n. med. Anna Klukowska

Hematolog dziecięcy

2,9

Bardzo niemiła pani, wygląda na zmęczoną swoją pracą, do pacjenta jak czegoś nie pamięta to robi miny... żenada. Taki lekarz powinien być odsunięty od dzieci.

Właśnie przeczytałam opinie sprzed kilku lat i niestety nic się nie zmieniło. Pani doktor łaskawie wysłuchała dlaczego przyszłam z dzieckiem na konsultację po czym dała do zrozumienia że problem z którym przyszlam jest nijaki. Podałam wyniki badań po czym nawet nie powiedziała nic o nich. Dziecko zbadała asystentka a Pani doktor siedziała tyłem z nosem w komputerze. Zimna, małe zainteresowanie pacjentem. Daję 3 gwiazdki we większości kategorii

Bardzo kompetentna osoba, pomimo nawału obowiązków w szpitalu poświęciła nam swój cenny czas, przyjęci zostaliśmy bez zbędnych utrudnień za co serdecznie z góry dziękujemy i życzymy dużo zdrowia.

Pani doktor jest bardzo nieprzyjemną osoba, sprawia wrażenie mocno zmęczonej swoją pracą... Miałam okazję poznać Panią Doktor w szpitalu na Banacha, w miejscu, gdzie są dzieci są bardzo chore, a rodzice przerażeni... Niestety na Pani doktor nie robi to chyba już żadnego wrażenia, jest opryskliwa, niesympatyczna, udziela zdawkowych informacji (a najlepiej w ogóle), a przede wszystkim nie ma szacunku do ludzi ( o empatii nie wspominając). Pacjentom poświęca mało uwagi - badanie trwa max kilka minut, rozmowa z rodzicem - poniżej minuty. Ciągle się spieszy, pacjent i rodzic są na ostatnim miejscu... Mam nadzieję nigdy więcej nie musieć trafić z dzieckiem na tę Panią.

Zdecydowanie najgorsza lekarka u jakiej w życiu byłam! Podejście do pacjenta - okropne! Pani docent jest bardzo niemiła, mimo, że jej przełożony zleca badania Pani dr twierdzi, że nie trzeba ich robić... Przy naszym pierwszym spotkaniu usłyszałam "w ogóle po co tu przyszłyście, mogłyście czekać na wizytę w poradni" - skierowanie dostałyśmy od ordynatora oddziału.

Pani docent prowadziła mnie przez 18lat mojego życia. Miedzy innymi dzięki pani docent i panu dr Pawłowi Łagunie odchodząc ze szpitala przy Litewskiej wyglądałem jak normalny zdrowy człowiek. Szkoda że nie doceniłem tego co dla mnie zrobili w życiu dorosłym. A także ich rad. Przemek.

1 wizyta nawet ok ale niestety na 2 totalnie sie zawiodlam

1 wizyta nawet ok ale niestety na 2 totalnie sie zawiodlam

Pani docent na pierwszy rzut jest dziwna osobą taka jakby niezdecydowaną, ale za którymś razem... wydaj mi sie ze zna sie na rzeczy i jest dobrym lekarzem.

Bardzo konkretna i dbając o swoich podopiecznych.Dziękujemy za troskliwą opiekę.

Dziękuje jej za opiekę jest świetna!!

Dziękuje jej za opiekę jest świetna!!