dr n. med. Anna Kluz-Kowal

Ginekolog położnik, RTG, USG

Polecam bardzo miła A przede wszystkim kompetentna Pani doktor Na jednej wizycie robi cały komplet badań A wyniki są naprawdę bardzo szybko Jeszcze raz polecam

Dziękuje pani doktor za stałą opiekę nade mną i dzieckiem, wiem, że zawsze mogę na nią liczyć, jest kontaktowa, dokladna, bada dokladnie nie tylko wzrokiem, jak niektórzy ginekolodzy. Jest rzeczowa, potrafi tłumaczyć dość trudne zagadnienia medyczne w zrozumiały sposób.

pani doktor bardzo delikatna i tworzy taka atmosfere, że można sie w jej gabinecie rozluźnić, wizyty przbiegają w milej atmosferze ale trzeba tez podkreslic, ze doktor Kluz-Kowal ma duze doswiadczenie wiec potrafi szybko rozpoznac dolegliwosc

Polecam wszystkim!! Doktor rzeczowa, uprzejma, wszystko tłumaczy o chorobie, leczeniu. Trafiłam do niej 10 lat temu, między czasie byłam u innych lekarzy - wszytskim zawsze polecam dr Kluz :)

ponad 3 lata temu pani doktor była przy porodzie naszego synka (cesarskie cięcie). wcześniej u niej wykonywaliśmy wszystkie badania usg. wrażenia jak najlepsze. myślimy właśnie o drugim dziecku i będziemy chcieli ciążę prowadzić od początku u doktor kluz-kowal. godna polecenia:)

Nie polecam nikomu! Lekarz nie powinien uzywać takich slow jak ta pani doktor,nic jej nie odpowiada,zero jakiego kolwiek zainteresowania pacjentem.

byłam z córką na oddziale alergologicznym,a że miała zaczerwienioną ,,pupę,,więc zostałyśmy skierowane na dół do chwalonej pani doktor,która rozdarła się przy 3,5 letnim dziecku i zaczęła robic mi wywody jak mała nie chciała usiąść na fotel.dla nas kobiet nie jest to przyjemne zadanie a co dopiero dla wystraszonego dziecka.płakała a pani doktor dalej się darła.nikomu nie polecam.potem sie okazało ze u dzieci z alergia takie zaczerwienienie to normalna sprawa.gdyby nie to ze był to nasz pierwszy dzień na oddziale powiedziałabym co myślę na jej temat.do dzisiejszego dnia mam ochote zajechac do prywatnego gabinetu i powiedzieć co myslę o tak chamskich lekarzach.nie moge też zrozumieć jak taka osoba może przyjmować w dziecięcym szpitalu.

Mało kompetentna Pani doktor. Może wiedzę ma, może nie, ale sam fakt, że podczas badania potrafi jednocześnie przez komórkę rozmawiać z synem, przemawia sam za siebie. Odradzam.

Zdecydowanie odradzam - ta lekarka niestety pracuje według swego widzimisię, efekty jej wiedzy ( niewiedzy) leczą dziś inni lekarze