lekarz Anna Kobylec

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani doktor bardzo kompetentna, ma dobre podejście i do dzieci i do rodziców, poświęca dużo czasu na pacjenta, kieruje na badania kiedy coś ja niepokoi. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam panią doktor, Poradnię na Rymera również.

Wspaniały lekarz! Leczyła mojego syna od urodzenia do 10 roku życia (niestety przeniosła się do innej przychodni) Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.

bardzo dobra pani doktor jak najbardziej polecam najlepsza

bardzo dobra pani doktor jak najbardziej polecam najlepsza

Pani doktor leczy mojego syna od 5 lat-od urodzenia,mnie natomiast od 2.z czystym sumieniem mogę Ją polecić,zawsze uśmiechnięta,miła,a mój synek wręcz ją uwielbia,nie zapisuje antybiotyku od tak,wszystko dokładnie tłumaczy,mimo tego że do pani doktor zawsze jest pełno pacjentów poświęca dużo czasu,jeżeli coś nas niepokoi możliwość zadzwonienia na tel prywatny.takich lekarzy nam potrzeba.POLECAM GORĄCO

Jeden z lepszych lekarzy na jakich w zyciu trafiłam! I jako pediatra i jako lekarz rodzinny. Polecam

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Chorzów"?

Plebańska 20
Gliwice