lekarz Anna Kokocińska

Lekarz rodzinny, Internista

Wizyta u Pani doktor to zawsze bardzo pozytywne doświadczenie. Miła, zaangażowana, pomocna i zawsze robi wszystko aby pomóc pacjentowi. Wszelkie wątpliwości rozwiane przed wyjściem z gabinetu, pacjent może czuć się dobrze zaopiekowany i odpowiednio poinformowany o procesie leczenia. Bardzo polecam każdemu!

Wizyta u Pani doktor to zawsze bardzo pozytywne doświadczenie.
Miła, zaangażowana, pomocna i zawsze robi wszystko aby pomóc pacjentowi.
Bardzo polecam każdemu!

Bardzo dobry fachowiec specjalista. Widzi człowieka całościowo - dobiera terapie zwracając uwagę na wszelkie możliwe potrzeby. Otwarta na nowe sposoby leczenia.

Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Zawsze dokładnie wysłucha , doradzi i przedstawi zalecenia Pani Doktor jest rzetelna i zaangażowana w 100 procentach podczas wykonywania swojej pracy. Serdecznie polecam !

Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.
Zawsze dokładnie wysłucha , doradzi i przedstawi zalecenia
Serdecznie polecam !

Niemiła, nieprofesjonalna p.doktor. Traktująca pacjenta jak zło konieczne, a przecież utrzymywana z naszych podatków. Rozmowy prywatne podczas wizyty i spóźnianie się to norma u tej pani. Do lekarza zazwyczaj przychodzą ludzie chorzy, oczekujący trochę empatii, której p. Doktor nie ma za grosz. Nie wiem skąd te pozytywne opinie, może wcześniej tak było. Jestem tuż po wizycie i jestem załamany. Zresztą Panie pielęgniarki też nie odbiegają standardem od p. Doktor.

Niemiła, niekompetentna, obcesowa. Traktuje pacjenta jak intruza. Traktuje innych z góry i mądrzy się. Nie polecam totalnie.

Bardzo nieuprzejma osoba, zero empatii dla pacjenta, brak kompleksowego wywiadu. Będąc w gabinecie odnosi się wrażenie bycia niechcianym gościem. Opisywane objawy są lekceważone i brak jakiejkolwiek próby wytłumaczenia co dzieje się z pacjentem, czego oznaką mogą być opisane dolegliwości. Celem pani doktor jest chyba jak najszybsze wypisanie recepty na coś co akurat polecił jej przedstawiciel handlowy firmy farmaceutycznej. Nie polecam!

Nie polecam nikomu tej Pani dr. Drugiej tak nie przyjemnej i nieprofesjonalnej osoby nie znam. Kazdy kto do niej przychodzi z czym kokolwiek niech nie liczy na jakąkolwiek pomoc.

Nie polecam nikomu tej Pani dr. Drugiej tak nie

Bardzo nieprzyjemna lekarka, potwierdzam inne negatywne komentarze. Wieczne spóźnienia, a jak ktoś tam jest do niej to właśnie przedstawiciel jakiejś firmy farmaceutycznej i rzeczywiście wchodzi poza kolejką. Chyba swoim przykładem wszystkich uważa za oszutow bo ktokolwiek po cokolwiek tam przychodzi uważny jest za symulantow.

Niemiła i bezduszna Ciągle spóźniająca się, prowadząca mnostwo prywatnych rozmów podczas pracy Poniższe opinie zamieszczają chyba znajomi

Niemiła i bezduszna
Ciągle spóźniająca się, prowadząca mnostwo prywatnych rozmów podczas pracy
Poniższe opinie zamieszczają chyba znajomi

Cudowna osoba. Życzliwa, miła, zaangażowana. Poświęca pacjentom czas i energię. Często kosztem swojego własnego czasu. Stara się podejść do pacjenta kompleksowo. Próbuję odnaleźć przyczynę choroby i doprowadzić organizm pacjenta do stanu homeostazy a nie tylko leczy skutki i przepisuje coraz silniejsze leki...Co to- to nie! Antybiotyki w ostateczności. Specjalizuje się też w leczeniu/pomaganiu przy chorobach układu kostnego- kręgosłup, itd. Bardzo polecam! Z pewnością nie zostawi pacjenta na lodzie, jak większość lekarzy do których się wchodzi i wychodzi po 3 minutach wizyty z receptami na silne leki.