Anna Kopijek

Lekarz pediatra bez podejścia do dzieci. Przerażające amatorstwo i brak szacunku do ludzi. Nie polecam, omijać szerokim łukiem.

Najgorszy lekarz jakiego znam. Nie zbadała mojego 1,5 rocznego dziecka kiedy byłam u rodziny i przypadkowo znalazłam się w poradni gdzie pani doktor pracuje, twierdząc ,że jeśli dziecko nie mieszka w Przysusze to nie jest jego rejon i nie przyjmie. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim podejściem żeby nie udzielić pomocy małemu dziecku. Pani doktor na korytarzu w poradni D ( nie było nikogo) wyszła powiedziała ,że nie przyjmie i powiedziała ,że dziecko nie wygląda na bardzo chore. Tragedia, kto tej pani dał tytuł lekarza.Gdzie tu powołanie do zawodu.

Pani doktor niezwykle miła i kompetentna o wzorowym podejściu do pacjenta. Dokładnie tłumaczy stosowane leczenie i wyjaśnia co ma na celu dana terapia. Lekarz - człowiek.