dr n. med. Anna Korzekwa

2,9
2,7

W moim przypadku Pani Doktor zupełnie nie potwierdziła pozostałych opinii i dlatego mimo, iż leczyłam się u niej kilka lat temu postanowiłam podzielić się moim doświadczeniem! Mianowicie dopiero Ona prawidłowo zdiagnozowała moją dolegliwość po czterokrotnych wizytach w częstochowskich pogotowiach ratunkowych, które znacznie pogorszyły mój stan- groziły mi bardzo ciężkie powikłania! Przy czym chciałam podkreślić, że każdorazowo na ostrym dyżurze przepisywano mi leki które kosztowały średnio po około 400zł za receptę. Po wizycie u Pani Doktor otrzymałam leki o wartości około 10zł, które pomogły w bardzo krótkim czasie. Dodam jeszcze tylko, że jonoforeza po zakończeniu leczenia bardzo poprawiła kondycje moich oczu. W ramach wdzięczności nie będę ukrywać swoich personaliów, bo doktor Anna Korzekwa to lekarka godna szczerego polecenia.
Z poważaniem Agnieszka Pawłowska.

Chodzę do pani dr bardzo długo od dzieciństwa, wyciągnęła ode mnie sporo pieniędzy, wszystkim bez wyjątku przepisuje drogą jonoforezę, która w sumie niewiele daje,poza tym idąc nawet na kasę chorych i tak trzeba zrobić komplet badań, które kosztują razem ok 400-500zl, nie powiem aparaty faktycznie dobre i dość obrazowo i dokładnie pokazują stan oka,ale wyjaśnienie tych badań to już inna kwestia. Jedyne na czym tak naprawdę pani dr się zna z mojego długiego dośw to dobór soczewek kontaktowych, o czym świadczą liczne kursy, którymi wytapetowana jest ściana w poczekalni. Zdecydowanie polecam poszukanie innego specjalisty, chyba, że ktoś ma worek pieniędzy.

nie polecam dla dzieci, nerwowa niespokojna brak kontaktu z małym pacjentem. duże koszty leczenia.

Miła i uprzejma,ale według mnie wiedza mała.3 razy przepychała kanalik łzowy mojemu wnusiowi,bez rezultatu,a okazało się,że mały miał gromkowca i potrzebne było leczenie,a nie męczenie dziecka.Ale aby to ustalić niezbędne były badania,których Pani doktor nie wykonała.Nie polecam.

Bardzo mila osoba, a czy godna polecenia to sie okaze. Byłam po raz pierwszy z dzieckiem u tego lekarza.

Jest bardzo dobrą specjalistką-jako jedyny okulista w Częstochowie zapropnowała mi szkła kontaktowe-reszta lekarzy twierdziła,że jest to niemożliwe. Po ostatniej wizycie zauważyła znaczną poprawę mojego wzroku. Leczę się się u niej od dzieciństwa- z dioptrii 5 zeszłam dzięki niej do 1,75(ale astygmatyzmu nie wyleczę nigdy). Racja-jonoforeza jest droga. Ja serdecznie polecam.

Ja serdecznie polecam.

Nie polecam nikomu tego lekarza. Jonoforeza przepisywana prawie każdemu, 14 złotych jedna i oczywiście trzeba wybra 10. Przy pierwszej wizycie, za którą trzeba zapłacic 100 złotych nie otrzyma się żadnej pomocy. Zgłosiłam się dlatego do specjalistów w innym mieście.