lekarz Anna Kosturek

U pacjenta zdiagnozowano pozytywny wynik na COVID-19. Jedyne zalecenia Pani lekarz to paracetamol na zbicie gorączki oraz dobre słowo „trzeba to wyleżeć, to naturalne przy tym wirusie”. Pacjent od dłużnego czasu leżący, osłabiony, przez cały okres choroby nie spożywał pokarmów, gdyż wszystko zwracał. Pani doktor nie była skłonna wystawić skierowania do szpitala czy chociażby pofatygować się do pacjenta by go przebadać. Pacjent trafił do szpitala, zdiagnozowano ostre zapalenie płuc spowodowane COVID-19 oraz zmiany płucne. Leczenie antybiotykami, sterydami oraz tlenoterapia. W drugim dniu leczenia pacjent odzyskał siły i apetyt, wyszedł po tygodniu. Wystarczyło pofatygować się do pacjenta by osłuchać jego płuca. Szczerze nie polecam, niekompetentna Pani lekarz.

Wspaniały lekarz, potrafi wesprzeć dobrym słowem, zawsze znajduje czas dla pacjentów, miła, sympatyczna. W 100% godna polecenia.

W pełni polecam, godna zaufania cierpliwa, optymistycznie nastawiona do pacjenta, bardzo sumienna i oddana pracy

To anioł w ludzkiej skórze, przyjazna dla chorego, budząca zaufanie, pracowita. Szybkie i kompetentne leczenie. Dziękujemy Pani Doktor

Kompetentny i zaangażowany w leczenie lekarz potrafiący wesprzeć pacjenta dobrym słowem i radą. Serdecznie dziękuję pani doktor za leczenie i wsparcie w chorobie, wdzięczny Adam Opitek

Adam Opitek

Dusza człowiek , kompetentna ,ciepa, przyjazna Pani doktor, w kazdej chwili pomoże w dzień czy w nocy . Serdeczne dzięki za wszystko Pani Doktor Annie Kosturek . Wdzięczna pacjentka Ewa K.

Na oddziale u pani doktor leżał mój mąż, życzę każdemu pacjentowi takiej opieki jaką miał mój mąż ze strony pani doktor

jest nie rzetelnym lekarzem nie potrafi udzielić konkretnych informacji a jak cos zaczyna sie dziać to pozbywa się pacjenta jak śmiecia w stanie cieżkim nie polecam kontaktu z tym lekarzem

negatyw nie polecam nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Rzeczowy, rzetelny , konkretny poświeca pacjentowi uwagę pomocny nie natarczywy

Rzeczowy, rzetelny , konkretny poświeca pacjentowi uwagę pomocny nie natarczywy