lekarz Anna Kotyrba

Poznałam już wielu psychiatrów i psychologów, ale takiej jak Pani Anna jeszcze nigdy. Jest naprawdę wspaniałym lekarzem i osobą. Widać, że ma dobre serce i jest psychiatrą z powołania. Oby udało się Pani Annie szybko zrobić kursy na psychoterapeutę by mogła pomagać w jeszcze większym stopniu. Zachęcam wszystkich, którzy nie korzystali z pomocy psychiatrycznej - a mają taką potrzebę - by udali się do Pani Anny, na pewno zostaną dobrze potraktowani. PS: Pani Anna przyjmuje także na NFZ.

PS: Pani Anna przyjmuje także na NFZ.

Wspaniały lekarz, wizyta jest prawdziwą przyjemnością, nie stresuje pacjenta, właściwie dobiera leki, służy radą. Poświęca czas , oprócz leków znakomicie potrafi doradzić pacjentowi, jak pomóc sobie w chorobie. Cieszę się, że trafiłam do takiego specjalisty

Dr Kotyrba jest naprawdę wspaniałym lekarzem. Traktuje poważnie nawet błahostki, wspiera rozmową i, co najważniejsze, tłumaczy wszystko - co jest przyczyną tego, że czuję tak a nie inaczej, jaki lek przepisuje, dlaczego i jak on działa. Wszystko jest jasne, a wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze, bez patrzenia na zegarek. Byłam u dr Kotyrby zaledwie kilka razy, ale te kilka razy bardzo dużo mi dało.

Bardzo mila i sympatyczna ,nie tylko zapisuje leki ale też porozmawia :-) . Naprawdę polecam . Ja jestem bardzo zadowolona.

bardzo dobra lekarka, świetnie mi się z nią rozmawia, zapisuje odpowiednie leki, ale ponadto potrafi wesprzeć rozmową

Wciąż poszukujesz " Poznań"?

mgr
Paulina Szczechowicz