dr Anna Kozler-Borowska

Endokrynolog

2,7

Można się zarazić czytając tutaj opinie. Dzisiaj będąc u Pani Doktor mam zupełnie odmienne zdanie. Wizyta punktualnie, czasu poświęcone tyle ile wymagała wizyta. Usg, skierowania na dalsze badania. W prosty sposób wyjaśnione zostało mi wszystko. Sympatyczna i konkretna Pani doktor. Po mojej wizycie z czystym sumieniem polecam. Dodam, że wcześniej byłam u 3 lekarzy i żaden nie zajął się sprawą, tak jak należy.

Pani doktor przepisując silnie toksyczne leki i nie wykonując zawczasu odpowiednich badań rozwaliła mi wątrobę, którą obecnie leczę od 3 tygodni wydając horrendalne sumy na lekarstwa i badania. Dodatkowo brak zaangażowania ze strony lekarza, o wszystko trzeba się było dopytywać i prosić (a i tak nie otrzymałam skierowania na potrzebne badanie, co znowu wydłużyło czas leczenia, musiałam je potem robić na szybko prywatnie). Kompletny brak komunikacji - Pani doktor głównie zajmuje się wpisywaniem wyników do komputera. W tym czasie pacjent siedzi w ciszy 10 minut, nie dowiadując się niczego. Miarka się przebrała, kiedy Pani doktor dosłownie zamknęła mi drzwi gabinetu przed nosem mówiąc "na dzisiaj koniec, proszę przyjść kiedy indziej". Absolutnie nie polecam.

Usłyszałam od lekarza że wiele osób ma guzy to nic takiego szkoda tylko mojego czekania 8 m-cy na wizytę brak słów...nie polecam .

Pani doktor jedyne co robi na wizycie to przepisuje wyniki badań krwi do komputera i każe czekać aż stan się pogorszy. Na ostatniej wizycie nie wykonała nawet usg, mimo iż mam Hashimoto, a moje tsh jest w górnej granicy (mam 25 lat). Nie polecam.

Super lekarz,polecam wszystkim.To jedyna osoba,która poznzła się na mojej chorobie.Leczyłam się 15 lat i nikt nie rozpoznał u mnie orbitopatii tarczycowej.Pani doktor na dzień dobry wiedziała co mi dolega.

Bardzo dobrze wspominam wizytę u pani doktor, uspokoiła mnie i nabrałam do niej zaufania. Czuję się teraz o wiele lepiej