lek. stom. Anna Król

Pani Anna mnie uratowała jak byłem w potrzebie i do dzisiaj jestem jej za to bardzo wdzięczny. Miałem dość dużą dziurę która zaczęła robić się od środka i nadawała się do kanałowego już od dłuższwego czasu ale niestety nawet jej nie widziałem i zareagowałem dopiero jak zaczęło boleć. Na szczęście leczenie poszło dosyć sprawnie i szybko więc długo się tym nie przejmowałem. Cena jak za kanałowe w sumie też w porządku. Zdarzało mi się już płacić więcej

Do tego gabinetu chodzimy razem z mężem. Zwykle razem umawiamy się na wizyty i wtedy jedziemy jednym autem - tak jest nam wygodniej. I mnie i mojego mężowi bardzo opieka pani Król odpowiada. Nigdy nie mieliśmy żadnym problemów po jej leczeniu. Wszystko szło dobrze i na szczęście bezboleśnie bo lekarka wie kiedy dać znieczulenie i zawsze o tym pamięta. Oboje jesteśmy zadowoleni i na pewno będziemy tam wracać

U Pani Anny byłam póki co tylko na takim standardowym plombowaniu ale wizyty, jak na wizyty u dentysty oczywiście, były całkiem sympatyczne. Robiłam tam też prześwietlenie szczęki bo dokuczają mi trochę rosnące ósemki a rentgen jest cyfrowy więc ogólnie bardzo fajna opcja. Zresztą cały gabinet ma bardzo nowoczesny sprzęt i to też się chwali

Do tej pani stomatolog trafiłam na początku dlatego że odpowiadała mi lokalizacja bo to niedalko mojego biura. Jak się okazało trafiłam dobrze. To bardzo miła i ciepła osoba a także delikatny i doświadczony lekarz. Na początku była wizyta kontrolona. Pani Ania spisała wszystkie moje ubytki i rozplanowała leczenie tak żebym nie poszła z torbami i żeby nie robić wszystkiego za jednym zamachem. Poleciła mi też wybielanie lapmą z którego jestem bardzo zadowolona

Dosyć długo szukałam w Krakowie lekarza który dobrze ogarnąłby mi licówki i trafiłam w końcu na panią Annę. Bardzo sympatyczna i miła osoba co już na początku zrobiła na mnie dobre wrażenie. Okazało się że stomatologiem też jest dobrym bo licówki zrobiła mi bardzo ładnie. Ma co prawda spore obłożenie więc czasami trzeba trochę poczekać na wizytę. Ceny chyba takie standardowe jak u innych dentystów w mieście

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024