lek. stom. Anna Król

Pani Anna mnie uratowała jak byłem w potrzebie i do dzisiaj jestem jej za to bardzo wdzięczny. Miałem dość dużą dziurę która zaczęła robić się od środka i nadawała się do kanałowego już od dłuższwego czasu ale niestety nawet jej nie widziałem i zareagowałem dopiero jak zaczęło boleć. Na szczęście leczenie poszło dosyć sprawnie i szybko więc długo się tym nie przejmowałem. Cena jak za kanałowe w sumie też w porządku. Zdarzało mi się już płacić więcej

Do tego gabinetu chodzimy razem z mężem. Zwykle razem umawiamy się na wizyty i wtedy jedziemy jednym autem - tak jest nam wygodniej. I mnie i mojego mężowi bardzo opieka pani Król odpowiada. Nigdy nie mieliśmy żadnym problemów po jej leczeniu. Wszystko szło dobrze i na szczęście bezboleśnie bo lekarka wie kiedy dać znieczulenie i zawsze o tym pamięta. Oboje jesteśmy zadowoleni i na pewno będziemy tam wracać

U Pani Anny byłam póki co tylko na takim standardowym plombowaniu ale wizyty, jak na wizyty u dentysty oczywiście, były całkiem sympatyczne. Robiłam tam też prześwietlenie szczęki bo dokuczają mi trochę rosnące ósemki a rentgen jest cyfrowy więc ogólnie bardzo fajna opcja. Zresztą cały gabinet ma bardzo nowoczesny sprzęt i to też się chwali

Do tej pani stomatolog trafiłam na początku dlatego że odpowiadała mi lokalizacja bo to niedalko mojego biura. Jak się okazało trafiłam dobrze. To bardzo miła i ciepła osoba a także delikatny i doświadczony lekarz. Na początku była wizyta kontrolona. Pani Ania spisała wszystkie moje ubytki i rozplanowała leczenie tak żebym nie poszła z torbami i żeby nie robić wszystkiego za jednym zamachem. Poleciła mi też wybielanie lapmą z którego jestem bardzo zadowolona

Dosyć długo szukałam w Krakowie lekarza który dobrze ogarnąłby mi licówki i trafiłam w końcu na panią Annę. Bardzo sympatyczna i miła osoba co już na początku zrobiła na mnie dobre wrażenie. Okazało się że stomatologiem też jest dobrym bo licówki zrobiła mi bardzo ładnie. Ma co prawda spore obłożenie więc czasami trzeba trochę poczekać na wizytę. Ceny chyba takie standardowe jak u innych dentystów w mieście

Chciałam zrobić wybielanie nakładkowe w Krakowie i tak trafiłam na gabinet pani Król. Umówiłam się na wizytę (trzeba się liczyć z tym że kilka tygodni na przód) no i jestm już po. Bardzo sympatyczna lekarka no i sam zabieg też zrobiła profesjonalnie. Z efektów jestem bardzi zadowolona i może nawet będę tam chodzić z ubytkam i bo ceny też są przystępne

Pani Ania jest w sumie takim naszym dentystą rodzinnym bo chodzimy do niej i my z mężem i nasze nastoletnie córki. Leczenie zawsze przebiega bezproblemowo ale my też jakichś szczególnych problemów z zębami nie mamy. Chodzimy tu po standardowe plomby, mąż miał też raz kanałowe. Gabinet jest ogólnie bardzo przyjemny i nawet nie ma się co bać dentysty jak się tam chodzi bo ze znieczuleniem nic mnie nigdy nie bolało

Pani doktor wstawiała mi korony i jestem bardzo zadowolona że zdecydowałam się na jej usługi. w tym samym gabinecie robiłam też implanty ale u innego lekarza i też wszystko było ok. Mają ładne schludne czyste sale i profesjonalną opiekę a to dla mnie najważniejsze

Pani lekarz usuwała mi starą koronę i nakładała nową ceramiczną. Cały zabieg przeprowadzony sprawnie i profesjonalnie. Wszystko jak należy. Ceny dość wysokie ale taka korona chyba po prostu standardowo tyle kosztuje. Sam gabinet bardzo nowoczesny, widać że inwestują w sprzęty więc leczenie też na wysokim poziomie. Lekarka kompetentna i miła - to też na plus

Bardzo ładny i nowoczesny gabinet. Ma nawet rentgen cyfrowy więc po zdjęcie nie trzeba biegać nie wiadomo gdzie, wszystko jest na miejscu. Ja robiłem u pani Anny akurat kanałowe, a za parę tygodni wracam na standardowe plombowanie. Jestem zadowolony więc polecam