mgr Anna Krupicka-Stępień

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi w sposób nieszablonowy podejść do zaburzeń pacjenta. Czasami nawet na bieżąco w czasie zajęć wymyśla ćwiczenia i zabawy, żeby tylko zachęcić dziecko do współpracy, a jak wiemy 4-latki nie zawszą są chętne, zwłaszcza jak coś im nie wychodzi. Bardzo polecam - ze wiedzę i kreatywność :)

przyszłam do pani logopedy z problemem jąkania i zostałam dosłownie wyśmiana. Nie była to miła wizyta. Byłam w gabinecie ponad godzinę, nadal nie wiem dlaczego mówię niepłynnie i co mam z tym robić. Pani pokazała 2 ćwiczenia oddechowe i TYLE!! STRATA PIENIĘDZY

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani logopedy. Bardzo rzeczowa, kompetentna osoba umiejąca rozmawiać z małymi dziećmi. Zdecydowanie polecam!!! :-)

Praca z moim dzieckiem bardzo mi się podobała, sama dużo się nauczyłam. Niestety jednak nie było poprawy wymowy, ale być może przyczyny leżą po stronie syna, lub potrzebne więcej czasu. Jak dla mnie godna polecenia.

Pełny profesjonalizm w pokonaniu mojego problemu dot. nie wymawiania głoski "r" mimo tego, że żyłam z tą wadą wymowy 28 lat. Bardzo dziękuje

Jak najbardziej polecam, świetny specjalista. Mój syn jest bardzo zadowolony i chętnie się umawia na następne wizyty, oczywiście poprawę też widać.

polecam :) Pani doktor jest bardzo kompetentna. szybko diagnozuje problemy i skutecznie pomaga. Potrafi dobrze wytłumaczyć jak ćwiczyć. Miłe jest także to, że chętnie przekazuje dodatkowe materiały (wierszyki, prezentacje) pomagające w pracy z dzieckiem

polecam :)

Miła, uprzejma, bardzo zaangażowana w swoją pracę. Wizyty dla mojej pociechy są przyjemnością nie obowiązkiem co znacznie ułatwia nam leczenie.

Gorąco polecam, Pani logopeda kompetentna, mająca świetne podejście do dzieci. Ćwiczenia która proponuje są na tyle różnorodne, że dziecko nie ma możliwości się znudzić.

Pani logopeda wymagająca ale bardzo skuteczna. Ma dobre podejście do dzieci, proponuje ciekawe ćwiczenia, które dla dziecka stają się fajną zabawą.