Pani Doktor jest niekulturalna, niemiła i nie godna polecenia. Przyszłam ze swoja 4 miesięczną córeczką. Nie dość ze na początku podniosła głos to na końcu rozmowy, zaczęła krzyczeć a na końcu rozłączyła się, trzasnęła słuchawką! Brak taktu, brak szacunku Nie polecam!!!

witam, nie wiecie gdzie Pani Ania Krysta przyjmuje na NFZ zależy mi na badaniach bezpłatnych, chodze prywatnie ale badania są drogie niesamowicie

Pani Ania, to wspaniała kobieta. Wszystkie badania robi delikatnie, a w gabinecie człowiek czuje się bardzo komfortowo ze względu na miłą atmosferę. Widać, że praca to jej pasja i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Można do niej dzwonić w każdej sprawie i o każdej porze. Polecam z całego serca Panią doktor.

Nie polecam, staram się o dziecko już kilka lat i Pani doktor stwierdziła że nie wie co ma ze mną zrobić! Chodziłam na wizyty kilka razy w miesiącu, płaciłam, płaciłam i nic z tego nie wyszło. NIE POLECAM- jeżeli ktoś ma jakikolwiek problem, niestety musi szukać innego lekarza. Pani doktor jest miła i uprzejma ale mi to niestety nie pomogło.

Przez tą koszmarną kobietę o mało nie straciłam swojej ciąży!! Trafiłam do szpitala na Wyspiańskiego na jej dyżur z zagrożeniem poronieniem. Krew się leje, tracę dziecko, a ona mi nawet USG nie zrobiła!! Nie przepisała mi żadnych lekarstw, nie zrobiła kompletnie NIC. Nie mówiąc o traktowaniu pacjenta "z buta". Ze łzami, na własne życzenie wypisałam się ze szpitala, pojechałam do Wojewódzkiego, gdzie podano mi lek podtrzymujący ciążę i tylko temu zawdzięczam życie mojej córeczki. Nikomu nie życzę spotkania z lekarzem tak niefachowym i tak nieuprzejmym i to w stanie zagrożenia ciąży. NIGDY WIĘCEJ TEJ KOBIETY NIE CHCĘ OGLĄDAĆ NA OCZY. Szczerze odradzam, przestrzegam, a pani doktor gratuluję osiągnięcia maksymalnego poziomu niewrażliwości ludzkiej.

Lekarz naprawdę wart swoich pieniążków. Miałam przyjemność że już całą moją pierwszą ciążę prowadziła Pani Dr. Anna Krysta, miałam nawet tyle szczęście że odbierała również mój poród, ponieważ miała akurat dyżur w szpitalu. Obecnie jestem w 5. miesiącu, nie wyobrażam sobie abym miała innego lekarza prowadzącego. Lekarz ma moim zdaniem duże kompetencje, kocha swój zawód, poświęca każdemu tyle czasu ile jest potrzebne, aby dokładnie wszystko wytłumaczyć, posprawdzać na USG. NAPRAWDĘ POLECAM.

NAPRAWDĘ POLECAM.

Cudowna, ciepła, cierpliwa, delikatna, skrupulatna i bardzo dokładna...nie lekceważy jakichkolwiek symptomów. Naprawdę warta polecenia.

polecam ta kochaną panią doktor...jest przesympatyczna i bardzo miła.tryska pozytywną energia i naprawdę potrafi podnieś człowieka na duchu...kocha to co robi a to jest najważniejszę w wykonywaniu zawodu....polecam polecam....

Lekarz godny polecenia. Wiedza, podejście do pacjenta i zaangażowanie ujmujące. Na pewno nie jest to lekarz który odbębnia wizytę, kasuje jak za zboże a pacjent jest nie zadowolony. Pełen profesjonalizm i jak wesoło i na luzie przebiega wizyta. Naprawdę polecam.

Pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę i naprawdę każdemu polecam takiego lekarza. Zawsze wszystko wytłumaczy dla każdego ma tyle czasu ile potrzeba a jednocześnie rzadko się zdarza, żeby miała jakieś większe opóźnienia w wizytach. na 9 razy może 2 razy zdarzyło mi się czekać pod gabinetem dłużej niż 5 min. Naprawdę podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie i z sercem. Taki powinien być lekarz. Gorąco polecam