Anna Krzak

1,5

Witam, Możecie mi nie wierzyć, ale przez tą "dentystkę" straciłem naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Celowo czy też przez brak wiedzy zniszczyła mi kilka zębów, prosiłem za każdym razem żeby coś zrobiła, ale chce za wszelką cenę uratować zęba... "Cenę" - im tylko o to chodziło, zrobiła jednego rozwierciła drugiego i dziwnym trafem zepsuty. Ząb mnie lekko boli? kanałowo ! Za każdym razem kanałowo, 6 zębów kanałowo , a jestem młody. Zrobiłem test, poszedłem tam i spytałem sie co z zębem, lekko bolał, od razu bez patrzenia KANAŁOWO;/ poszedłem do innego ...

Witam,
Możecie mi nie wierzyć, ale przez tą "dentystkę" straciłem naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Celowo czy też przez brak wiedzy zniszczyła mi kilka zębów, prosiłem za każdym razem żeby coś zrobiła, ale chce za wszelką cenę uratować zęba... "Cenę" - im tylko o to chodziło, zrobiła jednego rozwierciła drugiego i dziwnym trafem zepsuty. Ząb mnie lekko boli? kanałowo ! Za każdym razem kanałowo, 6 zębów kanałowo , a jestem młody. Zrobiłem test, poszedłem tam i spytałem sie co z zębem, lekko bolał, od razu bez patrzenia KANAŁOWO;/ poszedłem do innego dentysty, poborowała szczerze mówiąc max 20 min i po krzyku. Wiec k***a mać jak ona może nazywać się dentystką?? Zdecydowanie nie polecam p. Anny, jak i jej syna.

Pozdrawiam!

Anonim

nie polecam. Zniszczyła mi przy okazji 3 inne zęby. nastawina na zysk niż na dobro pacjęta