Pani Doktor jest wybitną specjalistką. To dobry i życzliwy człowiek. Bardzo gorąco polecam, a Panią Doktor pozdrawiam bardzo serdecznie.

Bardzo fachowa Pani Doktor. Uratowała mi zęba, którego inni spisali na straty. Polecam. Podoba mi się, że jest miła i przez to nie odczuwam tak bardzo strachu przed wizytą.

Bardzo miła i fachowa obsługa. Pani Doktor jest godnym polecenia fachowcem.

Bardzo miła i fachowa obsługa. Pani Doktor jest godnym polecenia fachowcem.

godny polecenia fachowiec- Pani Anna spełniła moje oczekiwania w każdej z ocenianej kategorii.

Zaufałem komentarzom i wypowiedzią internauto- pacjentów- nie żałuję ! Polecam, pozdrawiam

Dużo taniej niż w centrum Krakowa, wysoki poziom usług i obsługi. Z pewnością stomatolog godny polecenia.

Dużo taniej niż w centrum Krakowa, wysoki poziom usług i obsługi.
Z pewnością stomatolog godny polecenia.

Do gabinetu trafiłam dzięki poleceniu z fora internetowego oraz stronę www.stomatologia-zielonki.pl Opinie pacjentów oraz polecenia ze stron w 100% zgodne z prawdą. Polecam

Cześć, w pełni zgadzam się z przedmówcą- Pani stomatolog Anna Krzywda to osoba ciepła, wrażliwa i w pełni profesjonalna. Na stronie www można znaleść potwierdzenie umiejętności w ilości certyfikatów :) Natomiast ceny + fachowość= 1 klasa. polecam Panią stomatolog, zwłaszcza, że to bardzo blisko Krakowa

Natomiast ceny + fachowość= 1 klasa.
polecam Panią stomatolog, zwłaszcza, że to bardzo blisko Krakowa

Serdecznie polecam Panią stomatolog- przyjechałam aż z Pd.Krakowa, znajomy z Zielonek polecił mi Panią Anne. Na stronie www.stomatologia-zielonki.pl znalazłam adres, profesjonalna mapka idealnie naprowadza na lokalizację. Jedyny i nie wielki minus to odległość jaką musze pokonać, ale warto !

Jedyny i nie wielki minus to odległość jaką musze pokonać, ale warto !