lekarz Anna Kudaj-Kurowska

Internista, Diabetolog

1,6
1,6

Odradzam wizyty u tej lekarki. Traktuje pacjenta jak śmiecia, wydziera się w trakcie rozmowy telefonicznej. Komentarze "wszystko w porządku, tylko z głową nie tak" są delikatnie mówiąc nie na miejscu. Osobie chorującej od 60 lat na cukrzycę nakazuje jeść 3 razy dziennie. Taka osoba nie powinna leczyć i mieć kontaktu z pacjentami.

Dokładnie jak poniżej. Szkoda czasu na tego typu wizyty. Zero informacji, diagnozy nie wspominając o zaleceniach.

DNO. Zgadzam się z opinią Pani Agnieszki, lekarz absolutnie nie komunikatywny, mówi do siebie, zachowuje się jak nierównoważona psychicznie osoba. Jej zachowanie nie ma nic wspólnego z etyką lekarską, nie udzieliła żadnej porady, odesłała do internetu. Mówi do pacjenta bezosobowo, w sposób negatywny wypowiada się o ciężarnych kobietach. Brak zrozumienia, empatii i dobrej woli. Wizytę uważam za bezwartościową, odradzam każdemu. Wizyta u tego lekarza kosztowała mnie bardzo dużo stresu, mimo zaawansowanej ciąży zero zrozumienia i pomocy.

Nie polecam nikomu , lekarz dno totalne ,nie wiem skąd ma uprawnienia chyba z bazaru . Sprawia wrazenie chorej psychicznie

Mam szczęście, że to mój diabetolog. Wyjątkowo cierpliwa (jak na lekarza mającego do przyjęcia całe ogonki pacjentów), zawsze wyjaśni i doradzi a co też ważne - z własnej inicjatywy interesuje się również tym co "wystaje poza cukrzycę".

Mam szczęście, że to mój diabetolog.
co "wystaje poza cukrzycę".