dr n. med. Anna Kulczyńska-Kwiatek

Psychiatra

Byłam z synem na pierwszej wizycie. Usługa i dodatkowe badania bardzo drogie a omówienie problemu takie sobie. Syn dostał leki, ale nie widać poprawy.. Umówienie się na kolejną wizytę graniczy z cudem. Jestem rozczarowana .

bardzo nie polecam. przed wizytami u niej bralem leki ktore mi bardzo pomagaly, ktora kazala mi odstawic i zmienic na inne, ktore wiedzialem ze nie pomagają. oczywiscie nue pomogły a wrecz pogorszyly, bo miesiac pozniej mialem probe samobojcza. nie słucha pacjenta.

Tak to prawda ona próbowała zabić dziecko!!! To niewiarygodne . Czy ona jest nieformalna i mówi że to ja jestem chory a sama jest chora

Tak to prawda ona próbowała zabić
dziecko!!! To niewiarygodne .
Czy ona jest nieformalna i mówi że to
ja jestem chory a sama jest chora

Tak to prawda ona próbowała zabić
dziecko!!! To niewiarygodne .
Czy ona jest nieformalna i mówi że to
ja jestem chory a sama jest chora

Pani Kwiatek pomogla mi wiele lat temu, zawdzieczam jej zycie i chcialabym bardzo zeby o tym wiedziala. Wizyta u psychiatry mysle nie jest sprawa codzienna wiec sama mialam problemy zeby sprawy przedstawiac po imieniu, pani doktor okazala sie cudowna cierpliwoscia, ludzkim zrozumieniem, wniosla cudowna energie do mojego zycia i pozwolila na zawsze zdystansowac sie do swiata i bolesnych wydarzen. Na pytanie czy poswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu chetnie zaznaczylabym "zdecydowanie nie" bo jak dla mnie wizyty mogly trwac w nieskonczonosc, a ja chcialabym zeby trwaly jeszcze dluzej. Pani doktor na tyle spraw otworzyla mi oczy, tyle petli zyciowych pomogla mi rozplatac, bede jej za to do konca zycia wdzieczna.

Zdecydowanie zmieniła leczenie ...(inna pani doktor twierdziła że niestety innych leków nie ma)Bzdura kompletna ani słowem nie mówiła o swojej rodzinie ,a czs oczekiwania do pół godziny!!Jak wszędzie!Jestem bardzo zadowolona z postępów dziecka !!!Polecam zdecydowanie!!

Wspaniała Pani Doktor, ogromny profesjonalizm,takt, do tego przemiła osoba.Przez 4 lata "wyprowadziła" moje niepełnosprawne umysłowo dziecko tak, że teraz nie bierze żadnych leków.Pomogła rownież mojemu uczniowi z wielkimi problemami.Gorąco polecam.Owszem, czasem trzeba trochę poczekać, ale wizyty u psychiatry nie można odbyć od...do...Najważniejsze, że otrzymuje się pomoc i nadzieję, że będzie skuteczna. U Pani Doktor tak właśnie jest.

Polecam!profesjonalne podejście do tematu. wywarła pozytywne wrażenie i pomogła pokonać granice presji podczas wspolnej rozmowy miedzy konserwatywna matka i zbuntowaną nastolatką. ukierunkowuje ,,chorego,, na samodzielne poradzenie sobie z problemem i wzbudza przy tym wieksza satysfakcje z sukcesu, wyrwania się od problemow.

Nie polecam tej "lekarki" nikomu. Nie pomoże , wręcz przeciwnie zaszkodzi.Poza tym nie szanuje czasu pacjenta,opóźnienia nawet do 50 minut.

Moja córka przez nią by się zabiła to skandal...!

Moja córka przez nią by się zabiła to skandal...!