lekarz Anna Kupijaj-Kasprzak

Wenerolog, Dermatolog

Polecam, bardzo konkretne i efektywne podejście do sprawy. Szybko zdiagnozowany problem i skuteczne leczenie.

Bardzo miła i uprzejma, widać że chce pomóc. Od razu skierowała na odpowiednie badania i zapisała skuteczne leki:) Godna polecenia

Od kilku lat chodzę do Pani Doktor, polecam wszystkim. Super lekarz, kompetentna , uprzejma od razu wzbudza zaufanie, do tego zawsze trafne diagnozy a co za tym idzie dobrze dobrane lekarstwa. Nigdy nie było problemu z wydaniem skierowania do laboratorium na badania...

Niestety ale to nie jest kompetentna osoba. Wydała zła diagnoze mojemu dziecku. Faszerowała tylko maściami ze sterydami. Ewidentnie pomyliła atopowe zapalenie skóry z łuszczycą.

Jestem po pierwszej wizycie u Anny Kupijaj- Kasprzak i zdecydowanie polecam. Bardzo cierpliwa, wyrozumiała i nie ma problemu z wydaniem skierowania do innego specjalisty. Od 1,5 roku próbowałam dogadać się z lekarzem rodzinnym, ginekologiem i endokrynologiem o skierowanie na badania hormonalne i nic. A tu pierwsza wizyta i od razu skierowanie do ambulatorium. Po drugie Pani doktor to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, chodziłam już do różnych lekarzy, gdzie wizytę umawiało się na konkretną godzinę i lekarz siedział dosłownie z zegarkiem w ręku, żeby nie mieć opóźnień a tu pacjentowi poświęca się tyle czasu ile jest mu potrzebne.

Super lekarka, kompetentna, miła, sympatyczna. Mogę polecić w 100%

Super lekarka, kompetentna, miła, sympatyczna. Mogę polecić w 100%

Wspaniały, bardzo kompetentny lekarz. Miła, cierpliwa i uprzejma osoba, życzliwa pacjentowi. BARDZO polecam.

To wspaniały lekarz,poświęca dużo czasu pacjetowi, stawia trafne diagnozy,a w dodatku jest sympatyczna - polecam wszystkim.

Doktor Kupijaj to wspaniała lekarka poprostu SUPER polecam wszystkim na przyszłość.